SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Susta, Tren E,Meta, Insa , Mk677

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1811

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

116

Wzrost

188

Obwód ramienia

49

Obwód klatki

130

Obwód uda

nie mierzylem nogi robie od 2 lat wiec szalu nie ma

Obwód talii

92

Staż na siłowni

10+

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

400B,800W,70T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Sporo tego bylo

Opisz swój plan treningowy

Split 5 razy w tygodniu

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

po mostku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak

Stan zdrowia

zdrowy jak kon

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

do lysienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39317
Witam,
1-20 Susta 250mg EOD / 875mg week
1-20 TREN E 200mg EOD/700mg week
1-20 MK677 15mg rano + 15mg na noc
1-6 Insa
7-14 Meta 60mg
15-20 Insa
Cos dorzucić czy tak będzie dobrze  ?
Będzie to moja pierwsza przygoda z insa posiadam Novorapid trochę się naczytałem i ponoć najlepiej zacząć od 1 razu dziennie po treningu albo 2 razy przed i po. mam zamiar zacząć o 6 j.m i zwiększać.
1. Jeżeli biorę od razu po treningu to bezpośrednio po shocie 60g Carbo +20g BCAA +20g Gluty +10g mono za 20 min 50 g białka za godzinne normalny posiłek 250piersi z kurczaka + 100g ryżu będzie dobrze ?
2. W przypadku podania przed treningiem jaki będzie najlepszy czas 2 godziny wcześniej ? i shake 60g Carbo +20g BCAA +20g Gluty +10g i za godzinke 250piersi z kurczaka + 100g ryżu i jakies 50 g carbo w trakcie ?
3. Jak by to wyglądało w przypadku podania rano czyli razem 3 razy na dzien ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364395 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669008
ja teraz po przebudzeniu leciałem 20 jm ślinu 100 carbo aminki,kreta,gluta
po 20 minutach baton białkowo-węglowodanowy plus energetyk ( red bull)

pw i trening na treningu 50 gr ww szło

po treningu 20 jm ślinu 100 carbo aminki,kretka gluta

po 20 min 50 gr białka

po ok godzinie po trg posiłek ryż/makaron/ziemniaki/mięso/surówki plus owoc

i do obiadu biłem 10 jm

wbrew opinią do 20 jm ślinu wystarczało 120-150 ww i ani razu żadna hipka nawet lekko nie ruszyła

sporo prostych ww u mnie szło ale 50 ślinu dziennie fajnie nabija już

wcześniej leciałem 3*10 jm i jak dla mnie lipa plus śpiący chodziłem
na 50 slinu dziennie jakoś dobrze funkcjonowałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39317
Tylko to będzie mój pierwszy raz z insa tak jak pisałem wiec najpierw chce sprawdzić reakcje organizmu później zwiększać i dodawać większa ilość strzałów na dzień 
Czy będąc na insie robiłeś jakieś przerwy czy leciałeś 7 dni w tygodniu ?Bo każdy ma na ten temat inne zdanie np. 5ON 2OFF albo 2ON 1 OFF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364395 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669008
wybrałem 5 penów i przerwa
brałem 7 dni w tyg
też zwiększałem ale zaczynałem od 2*15 plus 1*10

ale zacznij jak sobie założyles jak to 1 kontakt i sprawdź na sobie jak będziesz reagował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zacznij od małych dawek 4-6jm krótkiej insy zobaczysz jak reagujesz,badania na cukier robiłeś?Ułóż sobie odpowiednią ilość węgli .

Nic nie dorzucaj jest dobrze ułożony cykl, na masę tylko trzyma miskę, szczególnie na insulinie jest to bardzo ważne bo wyjdzie świo-masa. Ja preferuje małe dawki 2-3razy 6-10iu lub tylko przed lub po treningu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39317
Badania na cukier miałem robione miesiąc temu jako część badan okresowych wszystko w normie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
No to startuj , możesz wybrać moją metodę bicia slinu lub łodzianina.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39317
Doszedłem do dawki 15 jm dwa razy dziennie rano i po treningu i dopiero od tej dawki przestałem być spiscy po szocie wcześniejsze dawki od 6-12 sprawiały ze czułem się jak zombie :D z węglami udało mi się zejść do 100g na 15 jm. Czy dalsze zwiększanie dawki cos da w tym wypadku czy to raczej już bezcelowe i jechać do końca tak jak jest ? Jak na razie nie widzę żeby mnie zalewało raczej czyste mięcho idzie i mega nabicie . Wegle zwiekszylem do 1000g na dzien trening codziennie i aeroby 30 min. Waga jakos 1,5kg na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364395 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669008
pisałem ze mniejsze dawki to lipa
podbij na 2*20 i możesz dorzucić 3 raz 10 j, w ciągu dnia
u mnie 50 już fajnie robiła
przy 20 jm wystarczało spokojnie 120-150 ww
plus minus oczywiście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie ari exe ,rozrzedzenie boldek

Następny temat

Pytanie o teścia

WHEY premium