SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Surya85/Walka ze samą sobą/redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Popatrz na efekty Krewetki, może to da Ci kopa do pracy. Ostatnio obchodziła rocznicę i jest dla całej masy kobitek prawdziwym wzorem. Ty też możesz, tylko dogadaj się ze sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałam jej efekty, faktycznie robią wrażenie :) Mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć siłę i motywację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
szczerze? Ja tego nie widzę. Chociaż podobno do trzech razy sztuka...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a może po prostu autorce nieszczególnie przeszkadza aktualny wygląd i dlatego tak ciężko o mobilizację/motywację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Różnie w życiu bywa, czasem trzeba dorosnąć do zmian.
Przeczytaj dokładnie podsumowanie Obli https://www.sfd.pl/DT/shrimp2_/_redukcja/_podsumowanie_6m_s.81,_rok_s.189-t695381-s194.html. 
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeszkadza mi wygląd, ale mam często chwile zwątpienia. Zazdroszczę ludziom którzy zaskakują za pierwszym razem :] azzi czytałam to podsumowanie, dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Coś Ci powiem w tajemnicy. To nie zwątpienie a wygodnictwo i lenistwo. Każdy tak ma, poza osobami z ADHD. Trzeba to przełamać, każdego dnia. Serio. Mnie też się czasem nie chce. Ale bardziej mi się nie chce być niesprawnym i obolałytm tłuściochem. Do boju!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok przyznaję, masz rację ;) Bo to faktycznie ciężka praca i chyba z takiego założenia trzeba wyjść. Dzięki za podbudowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
Azzi dzięki Ci za tego linka do Obligowego podsumowania. Miałam plan zdezerterować dziś z siłowni, bo po obiedzie mnie zamuł złapał (każdy powód dobry), ale poczytałam sobie i jednak pójdę. Dzięki Ci dobra kobieto, pomimo że to nie do mnie było. Tymczasem do zobaczenia po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Podziękowania należą się Obli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grube łapy!

Następny temat

distraught / jestem młoda, ale mam cele takie jak Wy

WHEY premium