SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy z USA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko
prosze was o pomoc ,otoz za nie caly miesiac jade do USA i sobie pomyslalem,ze kupie jakies odyzwki ,ale ja sie nie znam Prosye was o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331
Ten post jest troche gucio wart jesli chlopak chce kupowac w GNC, Vitamin Shoppe, albo Vitamin World. Wejdzie do sklepu powie, ze chce MRM i wywala na niego galy.
W sklepach (kazdej sieci) od lat na wejsciu pierwsze co zobaczy, to MuscleTech, dalej MuscleTech i jeszcze dalej na dolnych polkach MuscleTech, EAS, MetRX, BSN, NxCare, Nature Best no i oczywiscie produkty, ktore sa wytwarzane przez dana siec sklepow (w GNC to jest np Pro Performance). Czasem bardzo rzadko trafi sie NOW (choc sa sklepy majace w 90% tylko NOW, ale takich jest bardzo malo i z reguly nie sa w zadnej sieci). Reszta, to sprzedaje sie glownie w sieci.

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
GNC tam sprzedaja tylko kilka marek acz mozna z nich wybrac pare smakowitych kasków osobiscie widzialem N-Large II prolabu 2 duze opakowania w cenie 54 $ i byla to przecena 50 % tak bylo 3 lata temu nie wiem jak obecnie

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1571
wlasnie niech ktos sie wypowie co mozna kupic i czy jest taniej niz w polsce MAM PODOBNY PROBLEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331
Pisalem o tym doslownie kilka dni temu.

https://www.sfd.pl/temat204736/ 

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851


zrob tak jesli masz karte american express NAJLEPIEJ
!!!( kredytową ) lub visa to mozesz dokonac zakupów z sieci , kupujac najpolularnijesze produkty typ 100 % Whey N-Large , itp itd czekasz do 3 dni przesylka kurierska a pozniej pakujesz w paczke morska ktora idzie 4-6 tygodni

wysylka za 1 funta to 50 centów, czyli jesli paka wazy 10 kilo bulisz 20 $ za przesylke , teraz pozostaje ci tylko znalezc pozadna firme na necie z jakimis fajnymi przecenami i bedzie git

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331
Ech... Powiedz mi ilu Polakow ma American Express, szczegolnie mam na mysli chlopakow w wieku okolo 20 lat.
Druga sprawa jest taka, ze sporo sklepow w Stanach akceptuje tylko karty amerykanskie. No dobra, ale masz AE, tylko, ze twoj billing adddress jest w Polsce (chyba, ze jestes rezydentem USA, to co innego) i znow sporo sklepow wysyla tylko i wylacznie na billing address, zeby uniknac credit card fraudlent use. Tylko ze shipping fee jakie policza za to jest duzy, naprawde duzy.

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna jazda z carbo...

Następny temat

BEBIKO

WHEY premium