SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy podnoszące testosteron

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Mam mały problem z poziomem testosteronu. Jakieś 3 miesiące temu miałem za wysoką prolaktynę. Testosteron też był niski, ale nie poniżej zakresu. Po braniu leków Bromergon prolaktyna aktualnie spadła i wynosi 8,34ng/ml w skali 2,10-17,70. Także jest już chyba wszystko dobrze. Ale testosteron w moim przypadku cały czas oscyluje w granicach 279 ng/dl (241-827). Jest bardzo nisko jak na wiek 27 lat. Zarost słaby. Owłosienie słabe. Chce go podnieść .... Lekarz pewnie nic nie da bo nie jest poniżej skali... Kupiłem sobie:

Test Freak 1 opakowanie,
ACTIVLAB ZMA 90caps,
DAA 1000mg.

I teraz tak. Jak mogę to łączyć i zacząć suplementacje?
I czy taki zestaw pomoże podnieść mi teścia?
Jestem teraz na diecie jakieś 1500 kcal więcej białka niż węgli i tłuszczu. Chce trochę zrzucić kg do lata. trening jakieś 3-4 w tyg.

Najbardziej zależy mi podniesienia testosteronu. Jeżeli suplementacja nic nie da będę szukał innych rozwiązań. Wszystkie podpowiedzi czy sugestie mile widziane i za nie bardzo dziękuje ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Może ktoś więcej ma do dodania? Jakieś propozycje na podniesienie teścia? Lekarz lekarzem, ale może ktoś ma jakieś doświadczenie i pomoże? Co myślicie o tym test freak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
184cm, 90kg, Budowa aktualnie trochę zalany w okolicach bioder, brzuch i klatka piersiowa tłuszczem. Cel- zrzucenie ok. 7-10kg tłuszczu. Następnie nabieranie tkanki mięśniowej. ( trening 3-4 na tydzień : siłownia i aeroby)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
1500kcal \? Co to za dieta? Do niczego dobrego to nie doprowadzi, ułóż plan żywieniowy z prawdziwego zdarzenia. To ze bardziej obetniesz kcal nie oznacza szybszej utraty tłuszczu!

Zma jakieś 450/30 i daa jakieś 4g dziennie z godzinę przed snem, ale musiałbyś kontrolować prolaktynę bo niekiedy ją podbija, w ogóle należałoby się zastanowić nad sensem jego zastosowania w Twoim przypadku... Proponowałbym jednak zamienić daa na jakiś zwykły booster.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2014-02-28 11:30:22

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
Mam: Test Freak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
a B6 w ZMA nie zahamuje wydzielanie prolaktyny ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
potrzebujesz jakieś 300mg b6 a tam są znikome ilosci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Wczesniej prolaktyne tez miales podwyzszona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
to mogę dokupić samo b6 :) jeżeli to coś da ? Ma sens taka suplementacja ?? Ewentualnie myślałem o SAA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
miałem wcześniej 376mlU/l (86-324)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Czyli tez ponad norme. Lekarz jedynie moze Ci znalezc przyczyne tej podwyzszonej prolaktyny (sprawdza tarczyce, nerki czy tam nadnercza itd. tez ogarnia, jak bez rezultatow to rezonans przysadki, jak tam nic, to sprawdza czy to hiperprolaktynemia czynnosciowa) - trwa to dlugi czas i praktycznie nic nie zmienia. Sam jeszcze nie mam ustalonej przyczyny, a blakam sie po lekarzach 3 lata. Z tym, ze pol roku temu dopiero trafilem na porzadnego.

Testosteron w normie - czyli zadnej reakcji nie bedzie (co smieszy mnie to, bo tu jednak powinny byc inne normy dla odpowiedniego wieku, bo majac 20 kilka lat taki poziom nie jest ok).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 71
dostałem na tą prolaktynę Bromergon. Spadło... Ale z tego co wiem to prolaktyna jeżeli jest ponad normę hamuje wydzielanie teścia... Teraz stoi w miejscu albo nawet jeszcze spadł... Więc nie wiem.. Jak te suple nic nie dadzą ... to chyba będę musiał sięgnąć po jakiś testosteron iniekcyjny... Mam kilku znajomych którzy znają się na temacie i sam dużo o tym czytałem.. Lekarz nic nie pomaga więc sam muszę coś robić... Przez te leki mam oponę i klata wisi... treningi będę teraz chciał robić 5 w tygodniu i bieganie po siłowni... ale testosteron sam się nie podniesie z tak niskiej wartości... :/ musi być jakaś przyczyna... Lekarze to idą na ilość pacjentów, a "Twój" czy mój przypadek go nie interesuje na tyle żeby pomóc !!! A korzystam z luxmedu a nie nfz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki- Prośba o radę

Następny temat

Libido, witaminy

WHEY premium