SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy dla kickboxera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no widze , że jednak bedzie trzeba to rozpisac Będe potem służe pomocą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takim zestawie : KREATYNA + Carbo + BCCA



Glutamina: 5 g rano od razu po wstaniu i 5g bezpośrednio po każdym treningu (i po siłowni i po kickboxingu)
Kreatyna: 1 porządną łyżeczkę od herbaty bezpośrednio po każdym treningu (razem z glutaminą)
W niedzielę kreatynę weź w ciągu dnia na pusty żołądek (minimum 1,5 godziny po jedzeniu i 0,5 godziny przed następnym posiłkiem)
BCAA tylko w dni treningowe, ok. 20 minut przed treningiem - ok. 6 kapsułek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
A nie lepiej brać BCAA codziennie po 8 tab na porcje a w dni treningowe 8 przed treningiem +CARBO podczas treningu i po treningu 5 g kreatyny? A tak pozatym to jest sens brac kreatynę? Przeciez jak sie ją odloży to moze spać ta siła

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhhh ja ci napisałem jak jest dobrze a zrobisz jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Nie twierdzę ,że nia masz racji tylko z tego co czytałem o kreatynie to jej działanie słabnie po jakimś czasie a mi chodzi o takie suplementy które działają stale albo takie które mają za zadanie pobudzić organizm na treningu Przecież jest Inozyna , Tauryna, Guarana,Tyrozyna , ja mam z tego Taurynę, nawet trochę daje jak sie przed treningiem weźmie

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO zalezy jak bedziesz ćwiczyć przy tej kreatynie bo np. zemnie nic nie zeszło i nie spadło wszystko zależy od systematyczności i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
1)A nie będzie lepszego efektu biorąc BCAA codziennie tak jak mówiłem wcześniej ?
2)Jaką kreatynę radzisz ?
3)Co trenujesz

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1) w sumie można ale nie widze sensu
2) MULTIPOWER
3) KICK-BOXING

Zmieniony przez - Strażnik w dniu 2004-05-23 21:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Teraz zacznę temat zupełnie inny Wydaje mi się ,że te preparaty o których mówiliśmy w tym poście do tej pory powodują dosyć duży przypływ masy a w kickboxingu przecież nie o to chodzi , chyba ,że ktoś chce ale wiadomo ,że ciężko jest przenieś sie do wyższej wagi w miarę krótkim czasie i dostosować się do stylu tej kategori.Najlepiej wybrać sobie wagę w której się czuje najlepiej i że tak powiem ulepszać się w niej pod względem siły , wytrzymałości i szybkości.Więc na moje oko dobre do tych wymogów będą odrzywki takie jak HMB,L-karnityna itp. i odrzywki pobudzajace takie jak Tauryna, Guarana,Tyrozyna itp.Te odrzywki pomagają robić lepszej jakości mięśnie z tych co się już ma i pomagają znacznie przy rzeźbie a jak wiadomo ,że rzeźba to szybkość Takie jest moje zdanie , nie musicie się z tym zgadzać

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
1. Kreatyna - przed i po trenigu bez fazy nasycenia.
2. Aminokwasy np. BCAA
3. Glukoza.
4. Glutamina.

Napoje izotoniczne.
Cos tam jeszcze jest ale nie pamietam.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

sierp

WHEY premium