SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy dla kickboxera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Trenuję kicboxing 3x w tyg i zastanawiam się jakie odrzywki sobie zakupić, narazie postanowiłem ,że kupię BCAA treca i coś jeszcze ale właśnie niewiem co :P

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm poco odżywki mase chcesz łapnąć ??

Kup kreatyne do tego jakies napoje izotoniczne albo karbolityczne i bedzie luks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Nie chcę rosnąć w masie bo po co mi pchać się do większej kategorii wagowej , chcę polepszyć jakoś umięśnienia , szybkość ,siłe i wytrzymałość na maxa> Jakie odrzywki na to beda najlepsze?

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybkosći odżywką nie zrobisz.
Wytrzymałość - kreatyna + bieganie , skakanka walka z cieniem.
Siła - Kreatyna + trening siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Nie chcę łapać masy , chcę polepszyć siłę , szybkość , wytrzymałość i niewiem jakie do tego wziąć suplementy

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Wiem że szybkości odrzywką nie zrobie, chodzi mi o jakies suplementy wspomagające mnie podczas treningu.Myślałem o BCAA na codzień a w dni treningowe jakąś taurynę czy coś

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn ja brałem Kreatyna + bcca + Glutamina , do tego Carbo albo jakis Izostar , wytrzymałośc i siła poszły do góry więc polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Hmm...
1)Aminokwasy BCAA brać codziennie czy tylko w dni treningowe.Bo miałem zamiar brać po 8 codziennie , w dni treningowe 8 przed treningiem a w nietreningowe 8 podzielone na porcje.
2)Jaki roztwór CARBO brać podczas treningu żeby sie nie otłuscić?
3)Jak z glutaminą , kiedy i ile jej brać i żeby też tłuszczy nie łapać
4)Czy można zastąpić czymś tą kreatynę?Bo boje się ,że przez jakiś czas będzie przypływ siły a potem spadnie ?

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
tez cwicze 3 razy w tyg i biore kreatyne!sila ci nie spadnie bo to nie siłownia!miałem wczoraj kupic se te bcaa z treca ale kupiłem kreatyne nastepnym razem aminki kupie!
carbo brałem ale nic nie dawało w moim wypadku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm...
1)Aminokwasy BCAA brać codziennie czy tylko w dni treningowe.Bo miałem zamiar brać po 8 codziennie , w dni treningowe 8 przed treningiem a w nietreningowe 8 podzielone na porcje.
- BCAA jak mi wiadomo jest po to aby utrzymac zbudowana mase miesniowa, aby podczas ciezkiego treningu prcoes kataboliczny nie niszczyl bialek a przezciez ty nie chcesz byc w wyzszej kategorii a otluszczony nie jestes wiec nic ci nie spadnie wiec po co ci to
2)Jaki roztwór CARBO brać podczas treningu żeby sie nie otłuscić?
3)Jak z glutaminą , kiedy i ile jej brać i żeby też tłuszczy nie łapać
-Jezeli chcesz cos osiagnac w tym sporcie musisz duzo zap*****lac 3 razy w tyg to minimalna ilosc ale przy intensywnych treningach za Chiny sie nei otłuscisz jedzac jakie tam chcesz odzywki
4)Czy można zastąpić czymś tą kreatynę?Bo boje się ,że przez jakiś czas będzie przypływ siły a potem spadnie ?
-kreatynka jest dobra na sile ale zeby ja utrzymac musisz bywac chociaz 2 razy w tyg na silce a jezeli chodzi o inne supelementy to z nimi jest tak samo przybedzie ci po nich sila przestaniesz cwiczyc i napewno cos sily ci spadnie
Wiem ze to nie byly konkretne odpowiedzi na pytanka ale powiem ci, ze jezeli chodzi o ten sport to wystarczy ze bedziesz pic sobie isostra przed i w trakcie treningu aby dawac z siebie wszystko. Nie chcesz byc w wyzszej kategorii wiec suplementy na mase ci nei potrzebne. jezeli chodzi o sile i bez supli ci on przybedzie od dobrego systematycznego treningu>Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
BCAA treca 8 szt.przed treningiem +35g/750ml CARBO podczas treningu i w dni nietreningowe 8 szt BCAA podzielone na porcje

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

sierp

WHEY premium