SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple Trec'a

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
Witam,

Czy produkty firmy Trec są dobrej jakości. Wiem że cenę mają bardzo atrakcyjną (chociaż na suple mam ok 500 zł), ale zastanawiam się czy warto zakupić (ponizej spis oraz kiedy bym to brał):

Amino Whey System : po przebudzeniu, po treningu
Anabolic BCAA System: przed treningiem
Whey Protein Concentrate: przed obiadem
Night Protein Blend: Przed snem

Węglowodanów nie chcę bo muszę tłuszczyku spalić trochu. Dowalę sobie do tego HMB. Czy produkty Trec'a są smaczne (mowa o smaku truskawkowym bo innych nie chcę) i czy ew. zaproponowalibyście mi zastąpić te suple jakimiś innymi.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
produkty treca sa dobre...ale HMB sobie odpusc szkoda kasy na to......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
trec ma dobre produkty
ale czemu koniecznie trec?
ja bym wybrał białko olimpa sp80 albo extensora
hmb odpusc.zamiast niego kup tauryne/glutamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
I nie pij odżywek przed obiadem, bo nic nie zjesz.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
właśnie albo to albo to choć sam preferuje obiad

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja na tłuszczowej robie tak:

po treningu - aminki, po 15min od aminek wale MRP Dorian Yates z wodą i olejem MCT (ok.400kcal) a po 30min od doriana jem obiad (pierś + mała ilość ryżu ok.20-30g + oliwa z oliwek) apetyt jest na maxa!




Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-07-28 00:06:04

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
kieruj się ceną konkretnych produktów...większość odżywek jest na porównywalnym poziomie..czy to Trec, czy Olimp czy Vitalmax:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
kiziorX chyba przeczytalas ulotke trek'a ..<jak przeprowadzic skuteczna suplementacje aminokwasowo/bialkowa>

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
Dokładnie, tak jak napisałeś. Przeczytałem ultokę gdzie na przykładzie 'młodego adepta' można przyjmować suple. Akurat jakoś to do mnie przemówiło (nie smiejcie sie) i stwierdziłem że przez sierpien mógłbym sprawdzić ten cykl. Jeśli chodzi o suple to wciąż eksperymentuje i pytam Was co i jak bo jak człowiek nie spróbuje to 'chory' chodzi.
Jeśli Was interesuje to mogę opowiedzieć jakie suple kupowałem i przyjmowałem (a było tego sporo) i jakie efekty zauważyłem. Na razie jak wcześniej napisałem szukam konkretnych supli na ktore mógłbym dołączyć do mojej diety. Jak zauważyłem na każdego inaczej może zadziałać konkretny supelek i każdy ma swoje zdanie. Jednak bez waszych rad za które jestem wdzięczny to straciłbym już kupe pieniedzy. Czy ktoś na podstawie mojej rozpiski jak przyjmować suple moglby zaproponować produkty może lepsze ?

Dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Amino Whey System wywaliłbym a w to miejsce tradycyjny shejk proteinowy np. z Wheya

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
czarny ale tak jest tylko dlatego ze pochłaniasz DORIANA ........heheheehh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ADIPREN. Słyszeliście o czyms takim??

Następny temat

MIESZANKA

WHEY premium