SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sucha masa na zielonkach

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zielonki to nie to samo co zioła!

...raczej zioła to tez zielonki - ale 'zielonki' stosuje sie do specyficznych suplemnetów
tzw. superfoods,green foods,super green foods

Np. wszelakie zmielone warzywa w proszku,glony,czy mlody jeczmien i takie tam

Za to 'ziólka' to suplementy na bazie roślin - łodygi,liście,korzenie.

Np. gymnema sylvestre - lek dla diabetyków
Kozieradka - tak samo + podnosi libido.
Tribulus terestris - podnosi libido (nie test)

Itp.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-11-04 18:45:39

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To jest fajne i niedrogo wychodzi. Jem już kolejną puszkę. Ale mam smak natural i powoli daje w kość. Na początku posmak mięty jest ok, ale potem dobija:
http://www.sgnnutrition.com/emerald-balance/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zielonek jest sporo

na polskim rynku tylko kilka

od FA jedno
na IS jedno

........i wiecej raczej brak

Miało byc kilka od Swansona ale w temacie cisza.

A ile jest w USA?

OMG

pierwsze z brzegu










produktow są setki


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-11-05 13:09:00

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Michal - moze masz gdzies jakiegos 'gotowca' - jakie sa korzysci ze stosowania zielonek?

Bo część osob mysli ze to tylko zmielona 'trawa'.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Tak duzo mojej myslowej produkcji ze tak powiem zostalo ZRESETOWANA z innego forum, wiec czasmi myslalem o swoim forum(by mnie znowu ktos nie wydymal) ale nie mam za bardzo czasu by to wszystko dogladac no zrobic takie pro zdrowotne prewencja itp.
Wiem (nakreconych hejterow przez system totalitarny) mam wielu ale wiem ze tak czy owak w srodku to dobrzy ludzie, ale teraz przynajmniej rozumiem czemu Hitler mial tylu fanow i ze ludzi poszli by za nim do "piekla". Ale na szczescie system padl i ludzie dowiedzieli sie prawde ....hehe to takie male powrownanie (nic nie znaczace :)
Ale wracajac nie ma co plakac nikt glowy mi nie ucial(wreczprzeciwnie uzbril mnie w sile) wiec doswiadczenie, wiedza itp . napewno pomoga w ciaglej edukacji,a nie praniu muzgow..... Wiec w miare mozliwosci bede wsadzal to co mi zostalo. Jedno powiem ze takie"zielonki", ziola tp jak to mowia poprostu rewelka ciagle cos experymentuje niektore nawet za silne:) w czoraj testowamem MACA ROOT z NaturesHerbs no powiem z emole zaskoczony bo ja nie uzywam stymulantow typu cofa,13-dme itp. nie sa dla nas za zdrowe wiec swiedtym adaptagenem(Adaptageny nie stymulują organizmu, a raczej pomagają osiągnąć homeostazę).....ok zrobie osobny temat .


Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2011-11-05 19:30:25

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
no tak np green fusion co wyczytałem to około 65 % ma białka w sobie to czyli mogło to by być alternatywą dla białka które sprzedają wszędie w sumie i czy z tego można zrobić jako składnik garniera czy nic z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dodatek do gainera czy bilaka - si
ale jako zrodlo bialka?

po pierwsze rosliny to marne zrodlo bialka
po drugie cena/ilosc porcji

opakowania maja zazwyczaj pomiedzy 200-300g
a kosztuja gruba kase

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Solaros czytasz w moch myslach , tak jako dodatek do bialka dla mnie MUSI BYC 100% (trawienie wchlanianie , przyswajanie) jak zrodlo sa inne roslinne moga byc ale troche ubogie w aminokwasy takim trafnym byla by Spirulina bardzo bogata WE WSZYTKO ( na tym mozna zyc ) slyszalem o kims co zyl przez 2 miesiace +czy cos takiego. Ale innym swietnym zrodlem moze byc :
PEA proteina
Hemp proteina
Brown rice
Buckwheat Protein

jest ich troche bardzo fajnie sie przyswajaja, ja pije takie mieszanki, trzeba uwazac by wiedziec jaka proteina jaki czas wchlaniania (noc, dzien, po treningu itp.)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Pamietajmy ze wiekszosc tych zrodel bialka bardzo ciezko sie przyswaja nie chodzi o to ile jes bialka itp. Chodzi o ile tak MAPRAWE g bialka dany czlowiek przyswoi to tylko sie liczy . p******IC MOZA ZE 2 g na kg min. przy takim i takim wzroscie ALE tak nie jest ......sprawa nie jest taka latwa uwiezcie mi nie wiem jakiego "guru " ludzi suchaja lub ile ksiazek wzyciu ktos przeczytal ale to jest troche porypane. Jest wiele czynnikow ktore mogoa wplywac na przyswajalnosc bialka nawet pozwole sobie powiedziec ze twoj system myslowy jest za to odpowiedzialny tez !!! Wiec mysle ze o kiedys przerobimy naprawde praktyka, wiedza wylewa mi sie uczami tak czasami jest paradoxalna ale jest praktyczna bazowana na LATACH odswiadczen powiazanych z mixem teori. I co najwazniejsze jest to praktykowanie w dzien w dzien od mojej rodziny(Yoga, organiczne jedzenie, nie branie lekow, nie szczepienie, itp. itd) Tak moze ktos mnie uwazac za swira ale to jest moj CHOICE zyciowy wiec jaki jest twoj CHoice ...zalezy od Ciebie

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Michael
Solaros czytasz w moch myslach , tak jako dodatek do bialka dla mnie MUSI BYC 100% (trawienie wchlanianie , przyswajanie)


swego czasu recenzowalem - bez spozycia! - nowy produkt CL

Golden Gains
'GoldPro Complex: 20 000mg
Hydrolizowane białko mleka
Hydrolizat koncentratu białka serwatki o różnej długości i stopniu hydrolizy,Kazeinina wapnia, Białko jajeczne
GoldCarb Complex: 41 000mg
Pełnoziarnista mąka owsiana oraz błonnik
Waxy Maize (skrobia woskowa)
Inulina
Fruit & Veggie Complex: 5 000mg
HealthyFat Complex: 5 500mg
Sproszkowany olej lniany
Sproszkowany olej słonecznikowy
Średnio rozgałęzione trójglicerydy
GFH Complex: 9 117mg
L-tauryna
L-fenyloalanina
Fosforan dwuwapnia
Glukonian potasu
Chlorek Sodu'



Zamiennik Golden Finish
'Golden Protein Complex 25 g
Częściowo hydrolizowany koncentrat białek serwatki, izolat białek serwatki, Leucyna (5000 mg)
Golden Carb Complex 26 g
Węglowodany z ryżu i kukurydzy, inulina
Golden Finish Complex 9 g
Tauryna, fenyloalanina, betaina, fosforan dwuwapnia, glukonat potasu, chlorek sodu, kwas R-alfa liponowy'


gdzie w tym pierwszym jest dodatek zdrowych tluszczy i zmielonych warzyw/owocow - to czesc osob sobie nie wyobrazala takiego shake'a po treningowego!


Nie mam sposobnosci obecnie - ale planuje kupic kilka sztuk zielonek i
-zaczynac dzien od 1 porcji na czczo
-jesli treningowy to po treningu 1 porcja
-konczyc dzien 1 porcja

Do tego oczywiscie probiotyki.


Michael
Pamietajmy ze wiekszosc tych zrodel bialka bardzo ciezko sie przyswaja nie chodzi o to ile jes bialka itp. Chodzi o ile tak MAPRAWE g bialka dany czlowiek przyswoi to tylko sie liczy . p******IC MOZA ZE 2 g na kg min. przy takim i takim wzroscie ALE tak nie jest ......sprawa nie jest taka latwa uwiezcie mi nie wiem jakiego "guru " ludzi suchaja lub ile ksiazek wzyciu ktos przeczytal ale to jest troche porypane. Jest wiele czynnikow ktore mogoa wplywac na przyswajalnosc bialka nawet pozwole sobie powiedziec ze twoj system myslowy jest za to odpowiedzialny tez !!!



to teraz wyobraz sobie ludzi co laduja i po 4g bialka!

Kiedy wiece niz 2,5g w zadnym badaniu nie zostalo pokazane ze np. 3g albo te 4g jest lepsze niz 2,5g

Zazwyczaj przedzial jest miedzy 2 a 2,5g (oczywiscie sa osoby gdzie styknie 1,8g)
Bedzie czesc ze moze i pod 3

Ale na pewno NIE WOLNO! zaczynac od 3g
czy nie daj Bog od 3,5-4g

gdzaie i tak 50% zostanie zmarnowane!


Michael
Wiec mysle ze o kiedys przerobimy naprawde praktyka, wiedza wylewa mi sie uczami tak czasami jest paradoxalna ale jest praktyczna bazowana na LATACH odswiadczen powiazanych z mixem teori.


na to czekam

Michael
I co najwazniejsze jest to praktykowanie w dzien w dzien od mojej rodziny(Yoga, organiczne jedzenie, nie branie lekow, nie szczepienie, itp. itd) Tak moze ktos mnie uwazac za swira ale to jest moj CHOICE zyciowy wiec jaki jest twoj CHoice ...zalezy od Ciebie


a za to Cie cenię.

Masz swoją drogę
kompletnie inną niż wszystkie znane drogi
wszystkie polecane przez wiekszosc guru

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-11-06 15:28:29

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HARDCOROWA PACZKA SWIATECZNA - Akcja Charytatywna ruszyla....

Następny temat

SLING SHOT-Nowa metoda treningu ktora lubi sam Robert

WHEY premium