SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia, kapitalizm, kasa i troche o pedałach %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez qazar z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Tez sie z tym spotkaliscie ? Musialem zmienic klub juz 2 raz. Cwiczylem w gimazjonach, po kolei na Pulawskiej a ostatnio w Fokusie i nie dawalo rady. Czlowiek idzie sobie zmiksowac szejka a to wszedzie pedzie. Pod prysznicem strach sie pod mydlo schylic, bo zrobili sobie miejsce randek. Kiedys Gimnazjon to byl klub na serio, ale odkad obnizyli ceny karnetow, wies sie tam schodzi i kolesie wybieraja sobie z wioskowych chlopaczkow na noc na numerek.
Potem cwiczylem w Radisonie, bo myslalem, ze jest ok, ale pedalstwo opanowalo ten klub tez. Nie mozna zrobic sobie bialka w szatni, bo zaraz sie dosiadaja panowie, ktorzy proponuja, ze stawaiaj w lobby drinka.
Co mysliscie o silowni w Hayacie ? Wydaje mi sie ok, jest parking podziemny i z karnetem dostaje sie gratisowe kupony na lunch. Nie ma tam bydla i pedaly podobno jeszcze tam nie dotarly. Jest barek, fajna obsluga, mozna o 5:00 rano byc na treningu i w szawce miesci sie marynarka bez skladania na pol.
A moze ktos mi polecic jakas silownie w Warszawie, gdzie da sie pocwiczyc i nie meczyc obecnoscia cieplakow ? Moge na ten cel przeznaczyc do 10tys zl rocznie.

Tury zostawily mnie na porzarcie sepom.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tez bym chcial miec tyle kasy. by mnie za ten czas juz wyleczyli albo przynajmniej zdiagnozowali. znaczy sie na sportowo to dresem byl

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
10tys zl rocznie


Mam to szczescie ze cwicze na za***istej silowni (jedyna w moim miescie ) I jak by poszla fama ze ktos proponuje takie rzeczy, to chyba bysmy go zbutowali

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Weźcie nap*****lajcie pedałów i nie adjcie sie zarazie szerzyć.U mnie na siłowni w Nowej Hucie jak tylko by poszło ,że któryś to pedał to nie wywrózyłbym mu nawet kolejnych 2 godzin w dotychczasowyym stanie zdrowia.Nie można pozwolić dewiantom an takie coś,weźcie nei dajcie sie,nie wierze,że jest tam wiecej pedałów niż normalnych ludzi.Bić tępić i poniżać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10tys rocznie, to masz pewnie dużo kasy ja w takim razie kupiłbym sobie za***i**y sprzęt i ćwiczył gdzieś w spokojnym zaciszu czy to w domu czy gdzie tam, znam jedną bogata osobe co ma super siłownie w domu w piewnicy, wszystkie ściany w lustrach i wogóle, świetnie oświetlone, dobry sprzęt, wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
U mnie od 2 tyg chodzi dwóch pedałów ale już długo nie pochodzą ;]
A przyłapał ich ziomek jak jeden drugiemu włosy czesał

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Zle mnie zrozumieliscie, 10tys pln wydaje na silownie rocznie, nie miesiecznie. Taki mam budzet i niestety nie moge wiecej wydac a koszt silowni w domu to ok 300tys zl w gore. Musialbym poza tym poswiecic 60m2 powierzchni, wiec albo bym zrezygnowal z biblioteki i stolu do bilarda albo basen i piwnica z winami musialaby trafic w inne miejsce.
Na silowniach, na ktorych ja cwicze, nie moza tak poprostu podejsc i dac w morde pedalowi albo powiedziec, ze ma *******lac. Towarzystwo jest wrazliwe i grozi ci za takie zachowanie ostracyz.
Bylem dzis w Hayacie, jest ok. Trening osobisty maja tanio w promocji, jak kupic 12 treningow placisz tylko 900zl. Niestety nie maja dobrego barku i bede musial kupic zgrzewke carbo-protow i nosic z samochodu.

Tury zostawily mnie na porzarcie sepom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6003
prowokacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
hakielka w dłoń i w ryj pedała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
Jaka prowokacja ? Zarabiam 600-800 tys zl rocznie i mnie stac. 10 lat temu jak konczylem studia, mialem 1 marynarke i 2 pary spodni. Mieszkalem katem u znajomych. Musialem 5 lat pracowac po 18 godz dziennie i odbyc 2 mordercze staze za granica, zeby teraz zarabiac. Mam czas na silownie, ale mnie w****ia, ze nie moge kupic karnetu, gdzie nie ma pedalow.

Tury zostawily mnie na porzarcie sepom.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
to może sprzedaj lexusa i tego cadillaca zrobsiz dobudówke przy altanie obok pola do golfa i będziesz miał pomieszczenie i hajs na sprzet no i instruktora wtedy bedziesz mógł prywatnego wynając

<yes>










jaki lol ja ******le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
w jakiej dziedzinie pracujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić: Modlitewnik czy Wyciąg górny???

Następny temat

niedoceniony PAUL DILLET-most freaky bodybuilder

WHEY premium