SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia, kapitalizm, kasa i troche o pedałach %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak HK :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jak mozna akceptowac pedalow... przeciez to jest choroba...oni powinni sie leczyc a nie na silke chodzic... jak bym takiego spotkal i jeszcze by cos przyp*****l sie to w******l i tyle niech wyp*****la pedalek pobawic sie z kolega
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm wynika z tego ze zarabiasz okolo 50 tysiecy na miecha. jestes w zarządzie jakiegoś prywatnego banku czy w zarządzie jakiejs dobrze prosperującej firmy ? nie chodzi mi konkretnie o nazwe firmy ale jedynie czy mam racje.

i jesli masz tyle kasy to czemu sobie nie możesz zrobić siłowni w domu ? dobudujesz pomieszczenie, nakupisz sprzętu, będziesz mógł ćwiczyc ze znajomymi i bez zadnych pedałów. będziesz mógl cwiczyc o której bedziesz chcial i nikt Ci nic nie powie. same plusy jak widzisz.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 257 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6518
kiedys gdzies w jakims temacie pisal ze pracuje w odżywkach. Teraz widzicie ile hajsu sie tzrepie na odżywkach

Prostych słów się boi największy nawet twardziel proste słowa z gardła nie chcą wyjść

najbardziej mówią że je kocham i że go nie zdradzę prawdziwa moja miłość nazywa się

Zagłębie Sosnowiec... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
prawda przypominam sobie. pisal jeszcze ze Turowie obiecali mu wjazd na chate jak sie nie zamknie. a on ich straszyl ze powie policji ze sprzedaja koksy u nich w sklepie a wie to bo sam od nich kupil w.y.j.e.b.k.e omena.

w sumie troche to dziwne ze ktos kto zarabia ponad 500tys rocznie nie moze pójsc do lekarza, dac w lape z 3 tys i bedzie mial recepty na pewny towar. w sumie to nawet bardzo dziwne ....

edit: hmm ciekawi mnie tez co on robi w tym biznesie odzywkowym ze ma taką kase. jest włascicielem jakiejs firmy czy tez jego wujem jest Kulczyk ?

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-01-29 12:52:27

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
jakie to szczescie ze u mnie na silce zadnego pedala nie ma

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiadomka ON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ile ty masz lat(pytanie do autora psotu) i co za cyrk odwalasz woznica to na kiego tu siedzisz jak to forum dzieciakow i biedakowc co ich na inko nie stac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
obaj juz są u mnie na skórce od banana.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja takze mam na obu baczenie

zazwyczaj bywam skuteczny przy bananowaniu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić: Modlitewnik czy Wyciąg górny???

Następny temat

niedoceniony PAUL DILLET-most freaky bodybuilder

WHEY premium