SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia, kapitalizm, kasa i troche o pedałach %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
nikt tu nie filozofuje

mowimy o faktach

ever, srednia krajowa przez 'glabow' jest zanizana a nie zawyzana, cos ci sie pomylilo

jesli twoj brat z tytulem mgr informatyki zaczynal od akwizycji tzn ze rownie dobrze mogl kupic ten dyplom na bazarze rozyckiego, wyszloby taniej i szybciej

to tylko pokazuje ile sa warte prywatne szkoly i ich dyplomy

ja tez skonczylem informatyke tyle ze nieprywatnie i jak szedlem na praktyki na IVroku to zapraszali mnie z kazdej firmy gdzie tylko zlozylem papiery, askladalem tylko w najwiekszych korporacjach, a po roku jak zaczalem szukac pracy to nikt nawet sie niewazyl 'obrazac' mnie srednia krajowa do reki

i sorry ze wam zawyzam srednia krajowa

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie nic mi sie nie pomyliło. okreslenie głaby uzyłem świadomie, w kontekscie idiotów z sejmu. bo niektórzy z nich nawet nie mieli matur jak wchdzili do sejmu, ewentualnie mieli ****iki w oczach. o prezydencie magistru nawet nie wspomne.


tak zebys wiedzial wyszlo by taniej ale czy to jego wina ze nie ma pracy ?
akurat ta szkola co on konczyl jest dosc znana i bardzo duzo znajomych tak studiuje. kumpel brata co razem z nim konczyl ma prace w banku jako informatyk, dosc duzo zarabia. aha zapomnialbym jego ojciec jest w zarządzie tegoz banku....

to chyba jestes jakis szczególny przypadek. zapomniales jeszcze dodac do tego czerwone dywany i kawior. a od zawyzania sredniej krajowej sa inni ludzie, zarabiajacy takie kwoty w miesiąc co inni nie zarobią tego w 5 lat.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
a ja pracuje w dobrej firmie, ale zarabiam 600zł i gdyby nie to że jestem na 1 roku studiów to bym dawno stąd *******...bo nigdzie indziej takiego doświadczenia nie zdobęde...


ale pedałów na siłce niemam

ambroży a Ty to dla mnie wafel jesteś, jeszcze kilka lat temu prawie nic niemiałeś, a teraz "tylko" 10 tys. rocznie na siłke możesz poświęcić no to Ci kurde współczuje.....ale dlatego że hajs Tobą zawładnął...


ema

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do autora

mam nadziej ze nikt cie nie zrozumie niewlasciwie i nie obrazi cie zbyt ciepłym mejlem

bo twoje lansowanie mozna odebrac tez w ten sposob ( ja rozumiem ze błednie)

"Jestem mlodym, bogatym cieplajem, bywam na silowniach dla vipow, bywam w inych za***istych miejscach , stac mnie na wiele, kupuje extra suple i ogolnie ful wypas, AL inc. - oraz szukam mlodego pakerka, cel wiadomy"

więc ostrzegam zebys pozniej nie byl molestowany z racji twoich tekstow
bo ktos to odbierze jako srednio zakamuflowaną oferte sponsoringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
no bez kitu koles chcial sie pozbyc pedalow a teraz beda do niego walic jak w dym.Niezastanowil sie chlopaczyna tylko napisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
na stos

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
na pochybel..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7380
Wogole typek jakis chory

Wpada na forum i zaczyna najnormalniej sie chwalic
Napisz gosciu ile masz w bicu, ile wyciskasz na klate to zdobedziesz szacunek. A nie jeszcze wsykakujesz z tekstami ile zarabiasz...

Pojawia sie pytanie: Dlaczego nie pojdziesz na normalna silownie?
Osobiscie widze tylko jedna odpowiedz. Moze boisz sie ze na normalnej silowni, normalni ludzie beda cie traktowac tak, jak powinno sie traktowac twoich kolegow z silkowni dla VIPow

Goscie spytaja sie ile bierzesz an klate. A ty wyskoczysz ze zarabiasz 100tys... dla mnie to jest chore

Jeśli spodobało Ci sie to co napisałem, to zamiast dać soga kliknij tutaj
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Bezczelny typ na SPORTOWYM fd chwali sie hajsem!

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić: Modlitewnik czy Wyciąg górny???

Następny temat

niedoceniony PAUL DILLET-most freaky bodybuilder

WHEY premium