SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia, kapitalizm, kasa i troche o pedałach %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
poki nie bedzie tak ze sprzedajac gruszki w sklepie nie bedzie godnego zycia bojkotujemy prace

REVOLTA , obalic rzad , wprowadzic chaos, wtedy szanse sie wyrownaja

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
ludzie bogaci pomiatają ludzmi którym sie nie powiodło w życiu z róznych przyczyn i mają ich za podludzi

czesto slyszysz: 'gardze tobą śmieciu' ??

bo ja nigdy sie z tym nie spotkalem

a nikt nie ma obowiazku sie z toba bratac i przyjaznic tylko dlatego ze fajans jestes i nieudacznik(niebierz tego do siebie osobiscie)

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
sorry zapomniałem napisać że "przeważnie" logiczne ze nie wszyscy są tacy ale większosc. Kanar ja nie sądze ze jestem przez niektórych pomiatany ja to wiem.

wiesz pojęcie wiązania końca z końcem tez moze miec kilka znaczeń w danych przypadkach: dla jednego jest to przezyc od 1 do ostatniego bez zadnych wygód, a dla innego przezyc i miec kase na podstawowe wygody (silka, piwko, siakies wypady do kina/baru/dicho itd)


omege jem ciągle, bo cos tam mi na stawy pomaga, a myslenie cóz, poprostu wyrażam swoje zdanie. nie wrzucam wszystkich do jednego worka, mówie poprostu ze większosc (bo sie z takim czymś osobiscie dużo razy spotkałem)

ofcorse ze nie zywie urazy, wrecz przeciwnie dalej Cie szanuje min za wiedze i pomoc dla mnie

to bylo polemika do Kanara

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-02-23 16:01:34

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
HK ale ktoś te gruszki musi chyba sprzedawac no nie ? rewolta tak ale swiatowa

wiem ze nigdy szans nie bedzie wyrównanych ale zeby przynajmniej ludzie mieli inna mentalnosc, nie byli obojetni na tragedie itd. bo czesto tak jest ze dopóki mi jest dobrze to sram na wszytsko a jak mi sie cos dzieje to wielka tragedia itd.


czesto tego nie slysze ale kilka razy mi sie zdazylo, np. w szkole ide korytarzem idzie ciec którego stara jest prokuratorem pcha sie na mnie i tekst "z drogi smieciu ***any". i nie tylko do mnie widzialem wiele razy jak tak robil zreszta nie tylko on.

ja wiem ze nie ma obowiązku ale lepiej zeby traktowal jak powietrze i udawal ze nie widzi niz pieprzyl głupoty

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
mnie ostatnio wqrwial cizia ktora wysiadla z autka oklejonego naklejkami panoramy firm (pioerdolona karierowiczka). Niedosc ze prawie mnie rozjechala to wyszla ******lnela dzwiami, wyrzucila swojego mentolowego slima i zamiast powiedziec PRZEPRASZAM to sie bedzie na chama przepychac idac krokiem krolowej angli. Nic nie powiedziala ale wiedzialem ze jakby miala tyle odwagi to by powiedziala "*******laj smieciu".
Wielka pani przedstawiciel handlowy z firmowym autkiem , lepa by dostala to by jej sie wyjsnilo Pewnie tata jej nigdy nie bil

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
I coz z tej chciwosci nam w kraju rosnie?
Gruszki na wierzbie i jablka na sosnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zobaczymy co nam urosnie a nie co rośnie
no ale wiem o czym mówisz niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
o czym my qrwa gadamy na forum sportowym

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
to jest po silowni wiec ...

btw. chyba warto zmienic nazwe tematu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MOze byc taki temat :D?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupić: Modlitewnik czy Wyciąg górny???

Następny temat

niedoceniony PAUL DILLET-most freaky bodybuilder

WHEY premium