SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

studia - warto na nie isc,za i przeciw ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
tak jak w temacie . warto meczyc sie te 5 lat? w moim przypadku to nawet ciezko jest ze szkola,chodze do budy wieczorowej i pracuje jednoczesnie. sam fakt studiowania przeraza mnie.same studia miesiecznie kosztuja ponad 500 zl, a ja zarazbiam 750-800 zl na pol etatu. jak jeszcze do tego dojdzie mi oplacenie studiow zaocznych to praktycznie nic nie mam z wyplaty bo jakas tamc zesc tez starym oddaje. a jak dojdzie do tego cos takiego,ze uznam,ze to nie moj kierunek badz sobie rady nie dam to kaplica,tyle kasy w bloto ... po studiach czasem ludzie nie maja nawet pracy,wiec nie wiem jak to jest. czekam na wasze zdanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
rozumiem was i tez bym tak chcial ;D tylko chce isc na studia bo chce :;P kocham football ;]na samej pilce czy innym sporcie daleko moge nie zajechac..kontuzja np wiec doradzicie cos?? thx za odpowiedzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
twoje podejscie jest bledne,po twoim profilu widze ze jestes uczniem LO tak jak ja xD i jesli nie pojdziesz na stdia to jestes bez zawodu musisz sie ztym liczyc a co za tym idzie z praca dobrzeplatna bedziesz mial ciezko chyba ze chcesz zkonczyc na Bramce na dyscy i w jakims biurze ochrony bo tam to po zawodowie biora nawet,wybierz jakis kierunek ktory cie interesuje kasy troche stracisz ale w przyszlosci moze ci sie zwroci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
Masz ambicje to idziesz, nie masz nie idziesz.

Zalezy co chcesz też studiowiać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
Dokładnie zależy jaki kierunek , w tej chwili przyszłością są studia inżynierskie mechatroniczne itp., mając nwet inżyniera ( bez mgr) praca czeka problem z takim studiami polega na tym że ciężko się tam utrzymać poza tym musiałbyś pisać maturę z maty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
To zalezy co chcesz w zyciu robic i co chcesz osiagnac!
To jest wszystko uwarunkowane tylko od Ciebie i twojej decyzji. Ja osobiscie studiuje i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
kapitan ma racje inzynierka to przyszłość tylko jest jeden problem dla ludzi(takich jak ja) MATMA niestety jak kuleje u ciebie matma to nawet nie proboj bo jest jej od cholery i ciut ciut przemysl sobie co lubisz robic co mniej a czego napewno nie chcesz robic zeby nie stracic tych 5lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
J/W


to Twoja decyzja pomysl co lubisz robic i co chcialbys robic bo chyba nie chcesz cale zycie zapier***** za tysiac zlotych....idz na taki kierunek z ktorym masz jakies stycznosci zainteresowania bo jak pojdziesz z musu na jakis kierunek to nie poradzisz sobie i kilka lat bedziesz mial w plecy
1

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
a orientuje sie ktos moze jaki kierunek mam wybrac jak interesuje mnie zawód Maklera itd???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
ja tam studiuje dziennie, na panstwowej uczelni bo:

-mam 3 dni w tygodniu zajec a 4 dni wolne

- nie musze pracowac zeby oplacic zaoczne! najwazniejsza rzecz

- poznaje sie nowych ludzi

- w tym fajne dupy

- na silke zawsze sie znajdzie troche czasu :)

- no i zaswiadczenie do wku

ale oczywiscie sa roznice miedzy studiami dziennymi , zaocznymi, ja mialem fart i sie na dziennie zalaplem

zreszta w dzisiejszych czasach kazdy d**** studiuje to czemu Ty masz tego nie robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3762
wiesz okreslenie ze kazdy d**** studiuje jest nie ma miejscu bo czy kazdy d**** zda mature (''); chyba nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6555
no dobra nie chcialem obrazic nikogo ale studiowanie zaoczne to jest pierdniecie dla kogos kto ma mature

no a jak ktos nie ma matury nawet to nei ma czego szukac u nas w kraju

anglia, szkocja , irlandia, tam moze myc gary i piac sie stopniowo w gore. w polsce nie bardzo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za ile ??

Następny temat

waga do 75 kg tylko do 75 kg

WHEY premium