SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach przed siłownią...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
No pewnie. Jezeli masz dobrego gena i bedziesz ostro cwiczyl (tylko z odpowiednia technika) i trzymal diete to w ciagu roku mozesz dojsc do tej wymarzonej 100 na klate!!

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Bierz, jeśli brakuje Ci białka w diecie. Nie wiem jak z tym u Ciebie, ale to powinno być orientacyjnie wyliczone

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
Tzn wiesz diety póki co niemam, ale powoli mój jadłospis wzbogacam o sery twarogowe, mleko czasem serek żółty :):) I właśnie pragnę szybko wmiare siły nabrac :> Czyli robić poprostu swoje? niepatzrec na innych ?

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
ZOBACZ, to TY w drugi link pod moim podpisem, koniecznie. Przeczytaj co i ile się je

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
O to było by dobre tylko mam pytanie :> bo jestem zielony.. z tego co tam napisane to wynika ze po 1 ćwiczeniu na każda partie ciałą ? prawda ? stopniowa zwiększając cieżar po każdym teningu ? i np jesli w pon klatke robie to wyciskac 1 seria czy np 4 serie po iles tam ?

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
I wiesz pisze 4 serie to tym samym ciezarem 4 serie wyciskam po 30kg ?:):)

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
****a, przepraszam bardzo - miało być "pierwszy link pod moim podpisem".

A przy treningu masz wszystko opisane, zależy od jego formy i chęci, bo kombinacji jest mnóstwo.

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
ok bo ja drugi przecztałęm :D juz biore sie za 1:>

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
No tak wiadomo żywienie podstawa ale swoją drogą kolo w sklepiku na siłowni zagadał mi (spytałem sie czy cos brac na poczatek) a on mi rzekł że ćwiczenia na sucho to mit ze beda znaczniejsze efekty nawet bez wczesniejszych treningow na silce po kreatynie ... niewiem co sadzic ? MOze dlatego ze chciał tylko zarobic ?

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Pewnie że chciał zarobić. Legendą to jest mądrość i pomocność sprzedawców (za wyjątkiem Body Line )

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lbs - co to oznacza?

Następny temat

Rzezba vs miesniak

WHEY premium