SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy dla 30 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Aaaa. No w weekend troszkę więcej kalorii bo piątek lub sobota to zawsze jakiś wypad na bary robię. Ale jak mi napiszecie że zakaz alkoholu to chyba usunę konto z forum. Żartuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
OK roku. Kupiłem ją na forum. Dokładnie - wkleiłem to co otrzymałęm od dietetyka. Zapomniałęm dopisać - ostatnie pół roku MEGA MASS PVL - 2 razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Mówisz CARBO - spoko mogę kupić - ale Gainer do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Tak na szybko wychodzi mi ok 2500 kalorii to dla ciebie na masie jednak co najmniej 1000 za mało nie bój sie zjeśc picze ,tłuste mieso czy ciasto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Koles pisze ze same kosci nic miecha i zero tluszczu chudzielec a poziom bf 24% . Co Ty wkrecasz chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
niemożliwe są takie wymiary przy podanym wzroście i wadze. albo masz ciężką głowę albo jakaś ruską miarke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waga ok 80 kg ale nie ma cho.oja. Zmierz sie normalnie co te ponad 30 musisz w bicu miec 80kg. mi sie wydaje ze norma na ten wzrost to 85 kg. wiec dawaj foty bo wymiary są mocno przesadzone. podkreslam mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
Wszyscy czekamy na fotki bo to one najwiecej nam powiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
35cm w udzie? kolega cos poknocil... albo moze sproboj zrobic pomiary na trzezwo

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Zobaczymy jak da zdjęcie ,bo mi te wymiary nieprawdopodobne się wydają i 80kg czy mięśnie czy tłuszcz to jakaś objętość jest .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malay Tiger Stanox 10 BRAK HOLOGRAMU

Następny temat

cykl a branie leku roccutane

WHEY premium