SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy + granica = odsiadka? powt.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Odeslano mnie tutaj Przepisze dwa posty moje posty:
"Wiecej chyba nie musze dodawac. Pod jaki paragraf podchodzi posiadanie sterydow anaboliczno-androgennych podczas przeszukiwania bagazy np. na granicy lub lotnisku? Czy w ogole podchodzi?

Zalozmy ze jest to na granicy Polski, przywoze je z kraju gdzie sa bez problemu dostepne, np. Egiptu. Lapia mnie i co wtedy? Sterydy to z zalozenia leki, moga mi cos zrobic?

Ile ich było: zakladam wszystie warianty tzn. czy jest jakas roznica? Oczywiscie nie mowimy tutaj o calym wagonie tylko ilosciach powiedzmy kilkuset gram/paru kilo ewentualnie.
Jesli chodzi o cel posiadania to wlasnie fajnie by bylo wiedziec co powiedziec Leki dla babci, do wlasnego uzytku?"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
posiadac mozesz ile chcesz problem jest jesli dostaniesz zarzut obrootu lub przemytu w tedy do 3 lat w praktyce grzywna, konfiskata lub maxymalnie zawiasy ale to przy dużych ilościach

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
szczypiorr z tego co pamietam to za handel maksymalnie bylo 2 lata

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
może w każdym bądź razie nie więcej niż 3 a to oznacza mozliwość wymieżenia kary w zawieszeniu

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i towar mozna stracic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11446
Ja tam jak do tej pory woze rozne srodki z PL do UK ale prawda jest taka ze jakos nigdy mnie nie sprawdzali i nigdy do niczego sie nie przyczepili. Jak masz na swoje potrzeby to mozesz tam spokojnie wozic dla siebie, a najlepiej to sobie wyslij wszystko z egiptu w jakiejs paczce na domowy adres i masz spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslisz ze paczek nie sprawdzaja ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11446
Powiem tak wysylane juz byly z PL do UK paczki okolo 15-17 i jak do tej pory tylko 1 nie doszla ale w niej byly jeszcze inne specyfili niz tylko sterydy wiec moze poprostu psyu cos wyczuly i wtedy sprawdzili paczke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca Only??

Następny temat

Tamoxifen 30mg [EGIS]

Wiecej