SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stawy ? niedobór witamin ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Witam. Od jakiegoś miesiąca biegam 3-5x w tygodniu i od 2 sesji zaczęły bolec mnie kolana. Rozgrzewam się zawsze przed bieganiem wydaje mi się że to niedobór jakiś witamin, których nie spożywam wgl. ewentualnie te, które są zawarte w warzywach. I nie wiem w co mam kupic.

----------------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
W piątek pójdę biegać i jak będzie mnie znowu bolec to wtedy pójde do lekarza. W sumie to pójdę na pewno bo chciałem zrobić ogólne badania krwi

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kompleks witaminowo minerałowy . Ale wątpię żeby to było od tego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Przejde się do apteki po pytam.Ale nie bolały mnie od początku wiec od czego to ? Chyba że za słabo się rozgrzewam

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Zanim pójdziesz i nabędziesz coś z polecenia i bez diagnozy zapoznaj się z tym:

http://kulturystyka.pl/zanim-pojdziesz-do-apteki-art-by-kradam/ 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
kup sobie te witaminy i jakąś glukozaminę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glukozamina na nie każdego działa . Pomyśl czy masz odpowiednie obuwie do biegania i staraj się nie biegać po twardej nawierzchni typu beton , asfalt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Obuwie może nie profesjonalne ale nowe kupione w sportowym sklepie i niby przeznaczone do biegania. Tak biegam po asfalcie ;/ bo nie lubie biegac wokoło lasu

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej biegać na miększej nawierzchni typu ziemia , ściółka .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
No przerzucę sie na las, ale i tak musze sobie zakupic jakies witaminy bo byłem dziś nad wodą to mnie ciągle skurcze łapały i się bym utopił jeszcze =/

----------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupo jakiś kompleks witaminowo minerałowy i będzie ok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 471 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3262
Coś jest ze mną nie tak rozgrzałem się dziś konkretne i zero bólu w kolanach ale 10 minutach biegu zaczęły mnie nerki bolec dokończyłem 30 min biegu i po tym jak przestałem biegac ból ustąpił nie wiem co się stało. A witaminy i tak kupie, polecacie coś ? Olimp ? Ogólnie nie zażywam żadnych witamin w tabletkach i nie wiem czym uzupelnic braki,na pewno magnez i wapno kupie

----------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żebra wystające a kregosłup

Następny temat

Bol przy zginaniu. Przedramie

WHEY premium