SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanol Tablets - Eurochem , czy to jeszcze się nadaje? wałek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Witam , po przeczytaniu paru tematów na temat środków z zawartoscią STANAZOLOLU , mam takie pytanie , czy Stanol z Eurochemu , nadal jest taki dobry jak był kiedyś , poniewaz w tematach ktore wygrzebalem byl on zawsze jednym z najlepszych na rynku , lecz sa to tematy stare ...


opakowanie to :





jest chyba już stare, prawda, bo pytalem się gościa który bedzie mi załatwial i powiedział , ze nowe wygląda inaczej , prawda to ? czy szykuje na mneio jakiś wał ?
za konkretne i szczere rady będę wdzięczny ..
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
to stara szata graficzna ,ja bym bral,jak dla mnie to bylo najlepsze oralne wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
mam jeszcze 2 op tego vinka jak dla mnie super klepało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
tylko , że teraz koleś mówi , że ma w nowszym opakowaniu , twierdzi ze to jest stare opakowanie , czy nowe także jest takie dobre jak stare ??
posiada może ktoś foto opakowania nowego stanolu ? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 565 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23445
Ja szamalem ta edycje w zlotym opakowaniu w tamtym rokuKlepala super to bylo winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Powinno klepac. Nowsze sa w zlotym opakowaniu. Od jakiegos czasu Eurochem zamknal dzial produkcji tabletek i niewiadomo kiedy go znowu otworzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
roteiro , czyli co mogę się natknąc na wałek ? to miałeś na mysli , bo mowisz ze nie robią jak na razie tabsów ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Mi sie srednio wierzy w te podrobki Eurochemu na polskim rynku... Moze kiedys jakies byly... Jak masz dostep, to lykaj Stanoplex lub Stanox. Jesli nie, to ten EC tez powinien byc ok. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Stanox i Stanoplex lepsze są niż Stanol ??? bo jest tak ze bede brał dopiero w poniedziałek no i jeszcze mogę zmienić pomysł na to co mam wziąć , no ale wydaje mi się , ze Stanol nei jest chyba też taki zły ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
dobra włąsnie sie dowiedziałem ze nie ma STanolu z EC , co myślicie także o : Stanabolu z BD ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
a jak jest ze Stanabolem z British Dispensary ??? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porade

Następny temat

ile i jak clomidu

WHEY premium