SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stan podgorączkowy już drugi raz w 2 tygodnie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
. WIEK: 38
2. WAGA: 90
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 118
-udo:
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 22 lata
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 400
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 5 cykli 1 meta 2 teść 3 teść bold 4 teść tren 5 Obecnie teść bold
8. TRENING: 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa czysta
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Pół roku odpoczynku pomiędzy cyklami
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: Obecnie słabo sie czuje
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: duża
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 13p
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 110

Witam specjalistów mam problem, biore obecnie test enan 750mg na tydzień i 600mg bold undecylenate . Obecnie po 4 miechach narazie 8 kilo przyszło. Niewiem czy teścia niezadużo ale na całym cyklu słabo sie czuje , ogólnie niemam ochoty do życia . Do tego drugi raz stan podgorączkowy w ciągu 2 tygodni ale nic mi niedolega. Nieboli mnie gardło ani nic. Zdarza sie kaszel po zastrzyku przez kilka minut. Badania estro w normie. Raz w tygodniu bije hcg 1000 jednostek. Co robić dodam że po tych dawkach mam strasznie tłustą skóre i syfki wyskoczyły . Pomóżcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94740 Napisanych postów 364721 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669893
Wrzuc wyniki badań
Jak progesteron prolaktyna ?tarczyca ,cukier
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Jutro rano pójde na badania dam znać jak bedą wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
WIEK: 38
2. WAGA: 90
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 118
-udo:
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 22 lata
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 400
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 5 cykli 1 meta 2 teść 3 teść bold 4 teść tren 5 Obecnie teść bold
8. TRENING: 4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa czysta
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Pół roku odpoczynku pomiędzy cyklami
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: Obecnie słabo sie czuje
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: duża
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 13p
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 110

Witam specjalistów mam problem, biore obecnie test enan 750mg na tydzień i 600mg bold undecylenate . Obecnie po 4 miechach narazie 8 kilo przyszło. Niewiem czy teścia niezadużo ale na całym cyklu słabo sie czuje , ogólnie niemam ochoty do życia . Do tego drugi raz stan podgorączkowy w ciągu 2 tygodni ale nic mi niedolega. Nieboli mnie gardło ani nic. Zdarza sie kaszel po zastrzyku przez kilka minut. Badania estro w normie. Raz w tygodniu bije hcg 1000 jednostek. Co robić dodam że po tych dawkach mam strasznie tłustą skóre i syfki wyskoczyły . Pomóżcie






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Są badania prolaktyna niska bo biore ćwierć tabletki cabaser co 10 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Podbij estradiol, ogranicz bolda o ile nie zbijasz e2 inhibitorami. Estro jak dla mnie za niskie w stosunku do teścia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
A czym podbić estradiol, mam ograniczyć bolda i wtedy go podbije. A dawka bolda niebedzie za nisko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Hcg podbija e2 no i oczywiście wszystkie saa szczególnie te mocno aromatyzujące. Osobiście lubie bolda ale lece w stosunku 2:1 na korzyść testosteronu. Wtedy mam e2 w widełkach bo u niektórych bold zbija lub blokuje e2. Jak lecisz 1:1 prawie i to dłużej to tak może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Czyli musiałbym lecieć 1000 test 500 bold
Niezadużo tego teścia jak to najlepiej brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Ja bym nie zwiększał. Masz 750mg tescia to daj z 300 bolda zamiast 600. A najlepiej odstaw bolda albo zamien na deke/npp i zobaczysz jak samopoczucie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 398
Zmieniłem od tygodnia dawki 750mg test
i 300 bold. Dziś wieczorem po zastrzyku mam już 38 stopni gorączki jestem rozbity jak przy grypie. Badania wrzucałem są dobre nawet lepiej sie czułem w tym tygodniu i znowu zonk.
Zaznacze że nigdy niejechałem teścia 750mg tylko zawsze 500. Niewiem czy to tak sie dzieje po takiej dawce. Wiem że miałem kiedyś tak na trenie ale to było rzadziej niż teraz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 2,5roku… Lh nie ruszyło po 1mc

Następny temat

Odblok po cyklu 9 miesięcy. Test solo

WHEY premium