SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack potreningowy tzw. anabolic window.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
Stack potreningowy tzw. anabolic window.

Ciekawi mnie moi drodzy taki specyfik bo nigdy go nie zażywałem i fakt że może działać .

Mam na cykl po wakacyjny na mase Xpanda( power przed) , dokupie cell pumpa ( jako kreta w dnt i ogólnie), i zastanawiałem się czy nie spróbować właśnie czegoś potreningowego i tu się zwracam z pytaniem ktoś stosował?? I jakie są wogóle te środki nazwy firmy a reszte to już sobie znajde w necie .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5143
grrrrr.....
No wiem i co z tego.
Opinie prosze mam zaufanie do sfd a nie tam jakieś pierwsze lepsze google.....

I czy to coś dało bo moge lepiej zainwestować te ok 100zł .
Nie spamuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
Nie spamuj
tak do pana moderatora sie odzywasz?

https://www.sfd.pl/Nutrabolics_Anabolic_Window-t470322.html

cytat z posta wyzej:
efekty sa dobre yakuza po zjedzeniu jednej puszki wygrał arnold classic

jak tak ufasz sfd to szam puche i na Mr.O


PS: poczekaj na REANIMATORA od OLIMPA bo jak nie bedzie cena wysoka, to dobry bedzie stuff.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2009-06-01 17:56:52

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jeżeli chodzi o te potreningowe produkty, to anabolic window stawiam najniżej w hierarchii. Nie odczułem lepszej regeneracji niż po wpc z byle jakimi węglami. Zdecydowanie najbardziej byłem zadowolony z Golden Finish.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
TomQ-MAG - coś nie tak?

Do autora - ja polecam ten towar.

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2009-06-01 22:29:05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jak widzisz to tylko cytat z posta, ktory podalem

nie ma on na celu zadnej zaczepki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedzisiejsze pytanie????

Następny temat

białko + bcaa

WHEY premium