SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack, sprint

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
jesli chodzi o pompe to SAW/Shotgun?Pump beda ok
jesli pobudzenie i wytrzymałosc + pompa to cytrulina/arginina+kofeina+BA+ BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
Ok i wszystko jasne, dzieki bardzo panowie, pozdro

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 160570 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234983
mysle, ze ten produkt by byl ok w twoim sporcie
https://sklep.sfd.pl/Man_Clout-opis1359.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie rozumiem po cholere pompa? nie ma opcji zeby to pomagalo w czymkolwiek w tym sporcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
Miałem okazje biegać po NO Xplodzie, co prawda nie sprinty a na dłuższy dystans, ale przyjemnie tego nie wspominam. Miałem tak zapompowe łydki, że wręcz mnie bolały, a biegu nie mogłem przerwać bo to było obowiązkowe 10 kółek na około stawu. Nic ciekawego, moim zdaniem pompa do biegów to raczej średni pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
To jest oczywiste ze do dlyzszych dystansow to jest bez sensu. Lecz w sprincie mysle ze nie koniecznie. Tyle co my biegamy, to jest 5 minut truchtu na rozgrzewke, przebiezki na koniec treningu i wytrzymałość która zaraz zamieni się na krótsze odcinki (do 200m) plus szybkosc.

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dalej nie widze sensu takiej suplementacji, o ile nie bedzie przeszkadzac (a mysle ze troche bedzie) to napewno nie pomoze. Lepiej wydac kase na lepszy spalacz (wiecej porcji wyjdzie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
No dobra dobra dajmy na to ze zdecydowalbym sie na spalacz. Tylko jaki wybrac, z jakim skladem, zeby byl dobry. Kiedys tam wzialem blister olinpa na pobudzenie przed zawodami to nie mogłem stac w miejscu, ciagle cos robilem (oczywiscie nie wzialem calego blistra na raz). Potem moze ze dwa razy mnie poklepało a potem w ogole, czulem tylko wieksza temperature ciała.

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Burner-opis26452.html
badaja Cie pod katem dopingu?

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2012-03-25 01:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
Nie, nie badają. To co podales musi byc bardzo mocne, jeszcze 1,3 do tego. Hmm mogłoby klepać, ale czy nie zabardzo. Czemu spytałeś czy badają mnie pod kątem dopingu? W Tested Burnerze jest coś niedozwolonego?

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BLACK BOMBS DORIAN YATES-OPINIE

Następny temat

Suplementacja przy treningach SW

forma lato