SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzet do siłowni. Atrakcyjne ceny

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1000
Witam!!

Mam do zaoferowanie rożnego rodzaju sprzęt do siłowni. Pracowałem dłuższy czas przy jego produkcji a dokładniej to wszystko spawałem i robiłem ale teraz postanowiłem zając się tym sam u siebie.Oferuje atrakcyjne ceny wysoką jakość oraz dożywotnia gwarancje. Możliwość wykonania sprzętu na życzenie klienta to znaczy wg jego wymiarów Na życzenie mogę tez dać fakturę VAT. Kontakt to mail [email protected] oraz GG 18410929. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Moglbys wstepnie zrobic wycene - sprzet i koszty wysylki dokladnie, 40-45 kg obciazenia + stojaki. Tu lub priv

Zmieniony przez - kooteK92 w dniu 2010-01-15 20:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 981 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29097
skad jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A masz coś już zrobionego "na pokaz"? Jak tak to wrzuć foto, poszukuję człowieka który zrobi "pare" solidnych rzeczy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1000
Okolice Wrocławia. Ale jak chodzi o wysyłkę to napisz na GG

Mam foto ale pare rzeczy. Napisz na gg jak cos to porozmawiamy

Zmieniony przez - vllv w dniu 2009-12-27 23:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie mam gg aktualnie.

Interesują mnie ławka pozioma, ławka z wielopoziomową regulacją, stojaki z regulacją, wyciąg - dół - góra, brama, poręcze, suwnica - styl kelton heavy, klatka - bez żadnych bajerów.

Jakbyś wrzucił jakieś foto, a przede wszystkim koszt tych przyjemności byłoby fajnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1000
To podaj mail podeśle jutro foto bo nie mam na tym komputerze:) A lepiej by mi było jak byś pokazał foto albo link z allegro bo wiesz samo to mało mówi:) Nie wiem jakie profile jakie regulacje i w ogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Sugeruj się Keltonem.

E-mail już do Ciebie poszedł.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1000
Czyli taki konkret i masywny tak:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
piszesz że gwarantujesz wysoką jakość a następnie pytasz czy sprzęt ma być masywny :p
jeśli chcesz wchodzić w taki biznes to kichy nie powinieneś brać nawet pod uwage i robić same dobre rzeczy.
pozdro

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Yyyyyy... no a co Ty myślałeś? Że interesuje mnie coś w rodzaju chińszczyzny?

Tej samej lub i lepszej jakości niż od keltona. (oczywiście jeżeli cena wyjdzie taka sama, to nie mamy o czym rozmawiać )

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-12-28 00:02:50

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1000
Miałem na myśli spore profile z jakich swój sprzęt wykonuje kelton:) Bo mogę zrobić z jeszcze grubszych. Generalnie używają oni 50x50x2 są tez firmy np marbo które używają tez 40x40x2 wiec generalnie to mam na myśli

A mnkk jakość moze byc doskonała i z profili 30x30 a masywnosci w tym nie bedzie:)

Zmieniony przez - vllv w dniu 2009-12-28 00:09:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupię ławkę...obciążenie białystok

Następny temat

SKARPETKI NIKE !! BIAŁE i CZARNE !! OKAZJA !!!

WHEY premium