SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzęt treningowy: OCHRANIACZE PISZCZELI - wszystkie pytania tylko tutaj!

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 113507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
marcinpruszcz
Biały19894
Kupiłem ochraniacze masters ns-20 i zrobiły mi otarcia skóry na paluchach stóp tuż nad paznokciem. Miałem wcześniej inny model mastersów i nic takiego się nie działo. Myślicie, że z czasem się jakoś "dotrą" i nie będę tak kaleczyć skóry? Miał ktoś podobną sytuację?


Z czasem będą się zużywać, ale nie sądzę aby mogło to zwiększyć komfort użytkowania.


W środę na treningu spróbuję obwinąć paluchy plastrem i zobaczę, jak wtedy będzie. Szkoda mi ich wyrzucać, bo poza tą wadą są naprawdę solidne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Cześć, mam pytanie o ochraniacze Masters NS-3.To jest ten stary sprawdzony model i brałbym go w ciemno, tylko że paski od zapięcia ma nie przekładane przez to oczko tylko zapinane jeden na drugi, "na niedźwiedzia" chyba się taki system nazywa.

Do tej pory zawsze miałem ochraniacze z paskami przewlekanymi przez oczko/sprzączkę więc mam pytanie do tych, którzy mieli NS-3 czy się nie przesuwają podczas kopnięć i ogólnie czy te zapięcie jest wygodne w obsłudze?

Poczytałem stare prosty w tym temacie i wszyscy je zachwalają, że przystępne cenowo i bardzo dobre jakość, ale chce dopytać o to zapięcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile stopni na raz? - kickboxing

Następny temat

Karate Kyokushin

forma lato