SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawdzenie diety redukcyjnej i treningu(ewentualnie spalacz;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

mężczyzn

Waga

76,6

Wzrost

172

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20,66

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaję między 8/9 uczelnia najprawdopodobniej raz w tygodniu/Trening do tej pory 18 teraz 16/ kładę się spać około 23/24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia jak jest pogoda to rekreacyjnie rower z jazdą 20/25km. Sprzęt: ławki z regulacją skos góra i duł, atlas z wyciągiem górnym i dolnym, hantle i ograniczenie z powodu wysokości piwnicy ok. 2m;/

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Podałem w ankiecie, a wpływ taki, że schudłem 6kg, ale trening był sporadyczny 2/3 razy w tygodniu

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok.

Stosowana lub planowana suplementacja

Thermo speed extrem i olimp mega caps od 3 tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Forma raczej nie ma znaczenia liczy się bilans, ale jestem ciekaw ćwiczenia 1h po jedzeniu bo ja nie mogę ćwiczyć do 2-3h po jedzeniu - szczególnie przysiady, wiosła, MC i wszelkie ciężkie ćwiczenia powodują złe samopoczucie. No i pytanie ile tego twarogu jesz z 200-250g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 287
no tak jak wyżej xD 125g tylko;] i nic więcej, bez węgli tłuszczów nic sam twaróg;] zresztą zobaczymy;) białka nigdy za dużo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz w diecie.

Następny temat

ocena DietY

WHEY premium