SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sporty walki a masa - ogień i woda?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
MarcelQ
Nie ma mozliwosci polaczenia tego wszystkiego, tak samo jakis czas sobie boksowalem i chodzilem na silke, barki po prostu tragedia zajechane na maksa, w 2 miesiacu takiego polaczenia zerwalem tkanke laczna pomiedzy klatka a barkami, z tego co sie dowiedzialem byłem tak spomowany(nawodniony), ze chłonka nie dawala rady z woda i sie zrobil stan zapalny, efek 6mc pausy od ciezkich wyciskan, po prostu nie polecam.



Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2018-10-10 17:37:59


Pompa jest fatalna. Na silce pompa jest piękna ale tutaj bicepsy bolą tydzień i muszę czasami puścić chwyt. Albo prostownik boli i nie dam rady trzymać postawy.

Smutno. ale jak wróci forma i w lustrze będzie widać że to co trzeba robi robotę, morda się pewnie znowu uśmiechnie.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wlasnie ta pompa przesadzona, przemeczone miesnie, doprowadzaja Cie do ciezkich kontuzji trzeba by jakas odnowe biologiczna w maksymalnym zakresie zastosowac, ale na to juz u CIEBIE, nie ma czasu, sauna, masaze, kroplowki itp.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
MarcelQ
Nie ma mozliwosci polaczenia tego wszystkiego, tak samo jakis czas sobie boksowalem i chodzilem na silke, barki po prostu tragedia zajechane na maksa, w 2 miesiacu takiego polaczenia zerwalem tkanke laczna pomiedzy klatka a barkami, z tego co sie dowiedzialem byłem tak spomowany(nawodniony), ze chłonka nie dawala rady z woda i sie zrobil stan zapalny, efek 6mc pausy od ciezkich wyciskan, po prostu nie polecam.



Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2018-10-10 17:37:59


Racja, racja.
Ogarnąłem to w sobie głowie. Zostaję przy cięzkim dźwiganiu. Trzeba wybrać, wolę być dzikiem który trochę się bije niż grapplerem, chociaż to zaj**isty sport to przy dużej intensywności z kulturystyka tego nie pogodzę.
Dla cardio i dla zabawy po godzince kulania po macie 2 razy w tygodniu. Co z tego, zawsze będzie żeby nie zapomnieć, jak w razie potrzeby złemu człowiekowi łeb ukręcić ;)

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6786 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66900
Jak na mnie dobór środków zły
Ja pod grapla tylko prop I oxa trening na siłce wtedy bardziej przypominał ten z podnoszenia ciężarów lub obwody

Teraz będę chciał dodać peptydy dużo pozytywnych opinii

W sportach walki dobra sylwetka to " efekt uboczny" nie cel

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Oxa dla sw zaj**ista u mnie bokserzy, lapacze tylko oxe dawali, moc praktycznie 2 x na treningach

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Oxa solo tam leci wtedy czy podkładka z teścia i tak jest?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
W sumie to nie wiem, chyba wiekszosc solo.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
W Twoim przypadku raczej bylo by fajnie z optymalna dawka testa jezeli juz poniedzialek/sroda/piatek 100mg propa.
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 683 Napisanych postów 6786 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66900
Nie solo na delikatnym podkładzie z cypio lub propa

A mix prop oxa inj bajka tylko w portfelu echo

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Niestety zabawa z oxa zaczyna sie skromnie od 50mg dawkowanie powyzej 100mg tez jest coraz mniejsza rzadkoscia.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2cykl 19 lat 183 cm wzrostu 83 kg

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium