SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spiropent 0.02mg Bohringer Ingelheim

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
bralem spiro , potwierdzam najlepszy clen, apteka. Mysle ze nic sie nie stanie ale niech wypowiedza sie inni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dzięki za odpowiedźwciąż czekam na odpowiedź ze strony specjalistów

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
eh właśnie na taki aktualnie poluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153






KoksikzBG nic się nie stanie możesz w czerwcu. Ja mam tą samą partię co ty. Dziś po raz pierwszy spróbowałem spiro z białą herbatą (topy herbaty 30 zł za 20 gram) i mnie zmasakrowało, a trochę już w życiu zjadłem.
I jeszcze fota mojego zeszłorocznego zestawu - aco pochwalę się

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-27 22:41:35

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-27 22:42:05

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Szefu no obecnie ciężko z spiropentem ale o czecha łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3277
Spiro - dobry wybór

pojawiam sie i znikam!

jak się boisz brać, to nie bierz bo nie bedziesz mógł spać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Raczej nie tak ciężko wrzuciłem na spróbowanie czy kopie i ku mojemu zdziwieniu 1tabs rano i parkinson się włącza Tak więc czekam z tym do czerwca

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-03-28 08:46:28

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie będę zakładał, nowego tematu, a w wyszukiwarce nic konkretnego nie znalazłem
Można to brać np. prze 4 tygodnie, czy 2 tygodnie on, 2 tygodnie off i powtórzyć??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Marqz możesz dać zbliżenie tego clenu w ciemnej butli?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Krzykacz - to mój temat z zeszłego roku z fotami. Nowe opakowanie sobie zamówiłem dodatkowo oprócz spiro bo wiem że działa jak należy. Może w przyszłym tyg. już będzie to dam aktualniejsze zdjęcie. To nie jest buteleczka szklana tylko plastikowy pojemniczek.
https://www.sfd.pl/Clenbuterlene_Munster_Laboratories_-_ciekawostka-t413694.html


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-03-29 00:00:08

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka organon 100 mg

Następny temat

sustanon -indie

WHEY premium