SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartan Torso wg drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek teraz tego nie znajdę ale pisałeś że kiedyś wazyles przeszło 80 kg więc Twoje możliwości rozwoju muskulatury znamy i już są dawno za Tobą.
Teraz czeka Cię tylko łapanie masy z brzuchem i do zawodów usilne starania aby go zrzucić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
drazekm
Janek teraz tego nie znajdę ale pisałeś że kiedyś wazyles przeszło 80 kg więc Twoje możliwości rozwoju muskulatury znamy i już są dawno za Tobą.
Teraz czeka Cię tylko łapanie masy z brzuchem i do zawodów usilne starania aby go zrzucić :)
Nie kłamię jeśli nie muszę
Ważyłem kiedyś ok. 82 kg ale wtedy miałem ok. 50 lat i nie przygotowywałem się do zawodów. Po prostu korzystałem z życia
Teraz buduję większą masę mięśniową i mam nadzieję, że mi się to uda .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan

Teraz buduję większą masę mięśniową i mam nadzieję, że mi się to uda .

Pewnie i tak nie jestem wstanie Ci jej ( nadziei ) odebrać więc walcz, dobrze że masz cel a im później się przekonasz o tym o czym piszę chyba dla Ciebie lepiej " nadzieja umiera ostatnia "
Mi jest lepiej z moim realnym podejściem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
drazekm - gdybyś trenował kulturystykę to miałbyś cel do końca życia (rzeźbiłbyś swoje ciało).
Rywalizacja z innymi w Twoim sporcie jest z wiekiem coraz trudniejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Drążek i tak wymiata ja go podziwiam pewne rzeczy robi naprawdę na mega wysokim poziomie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W sobotę byłem gościnnie w klubie fitness, wypróbować drążek który właściciel klubu obiecał mi przed zamknięciem 17 października, mówiłem żeby nie był radełkowany bo ocierają się wtedy dłonie, niestety firma która go montowała chyba nie znała moich uwag.
Chwała właścicielowi że się wywiązał, ale najlepsze jak rozmawiałem o tym z instruktorem on na to że wejścia siłowe robi dwóch a 50-ciu się podciąga dlatego musi być radełko dla lepszego uchwytu, nie chciałem z nim dyskutować bo to gaduła i by mnie przegadał ale 50-ciu to teraz nawet tam nie ćwiczy a podciąga się może kilku i jak ma wejść na drążek to ew. z paskami do uchwytu i unosi nogi na brzuch a najszerszy ćwiczą na wyciągach śmiesznymi ciężarami
To te drazki
https://www.facebook.com/266736860418771/posts/1093487091077073/?app=fbl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Radełkowane drążki to dla mnie masakra!
Lepiej byłoby gdyby były obrotowe.
Do podciągania te przytwierdzone do ściany na biedę oblecą ale do wymyków to są chyba za blisko ściany (do MU chyba też?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Radełkowane drążki to dla mnie masakra!
Lepiej byłoby gdyby były obrotowe.
Do podciągania te przytwierdzone do ściany na biedę oblecą ale do wymyków to są chyba za blisko ściany (do MU chyba też?).

To jest delikatne radełko jeden trening w tygodniu w rękawiczkach da radę zrobić trudniej bylo by robić pod rząd kilka treningów, co do mu i wymyków jest ok stabilny nawet nie drgnie i w odpowiedniej odległości od ściany przynajmniej dla mnie a wyżsi ew. gdyby tacy się znaleźli mogą robić Wymyki na tych prostopadłych do ściany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Teraz to większości same lalusie chodzą na siłownię haha hantelki 20 kg i wielce trzeba im podać bo sobie nie zarzuci sam, na drazku robi podciąganie nog bo się nie podciągnie i jeszcze paski musi zakładać bo się nie utrzyma na drazku hehe wiosłowanie sztanga 40 kg i on paski zakłada tragedia martwy ciąg 90 kg w paskach i jeszcze buty ściąga masakra, siedzą 2 godz zrobią parę serii i jak on to wielce potrenował a prawda taka jest ze przegadał z kolegą i selfi sobie robili żeby wszyscy wiedzieli ze on właśnie ćwiczy hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4576 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Widać że instruktor z łapanki u ciebie jest hehe jak by zrobił 20 serii na drazku radelkowatym to by już nigdy tam nie ćwiczył najlepszy drążek to gładki a jak ktoś ma słaby chwyt i nie potrafi się utrzymać na drazku to niech zacznie palce ćwiczyć
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spartan Torso wg ojan

Następny temat

Spartan Torso wg rutkow

WHEY premium