SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spartan Torso wg drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1725 Napisanych postów 9797 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 140399
goldberg1982
Widać że instruktor z łapanki u ciebie jest hehe jak by zrobił 20 serii na drazku radelkowatym to by już nigdy tam nie ćwiczył najlepszy drążek to gładki a jak ktoś ma słaby chwyt i nie potrafi się utrzymać na drazku to niech zacznie palce ćwiczyć

W sumie ten instruktor swego czasu miał lepsze wyniki jako zawodnik więc nie kwestionuje jego wiedzy w temacie kulturystyki, ale właśnie z podejściem do drążka mnie rozwala, miał kiedyś młodego podopiecznego chłopak ok 170 wzrostu i może 70 wagi albo mniej w każdym razie warunki dobre do podciągania a on tolerował i zalecał pomaganie paskami w uchwycie dla mnie to niezrozumiałe.
A co do radełka to jeszcze lepszego gościa znam instruktora kalisteniki, też nie dał sobie przetłumaczyć sam zamówił takie radełkowane.
Najlepsze są te drążki na dworze zwykła stal pomalowana jakaś farbą i to nie koroduje nie jest zbyt śliskie ani tępe i można ćwiczyć codziennie bez obawy o starcie rąk jedynie tylko robią się odciski ale to normalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 27219 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 711363
Tu sa fajne drązki ,na ktorych teraz trenuje-ze stali nierdzewnej.
Co prawda trochę śliskie i jak dla mnie troche mała srednica,ale i tak jest ok :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1725 Napisanych postów 9797 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 140399
masti
Tu sa fajne drązki ,na ktorych teraz trenuje-ze stali nierdzewnej.
Co prawda trochę śliskie i jak dla mnie troche mała srednica,ale i tak jest ok :)

Masti te na dworzu wszystkie są fajne bo robione przez zwykle warsztaty ślusarskie w których fachowcy nie wydziwiają tylko stosują stare sprawdzone metody i materiały, a te drążki o których pisze na silce to ktoś w tej firmie pewnie chce dobrze a w życiu się nie podciągał :)
Masti z tym że śliskie to niema problemu, ludzie używają magnezji i dają radę, ja wolę śliskie mi magnezja hamuje i ściera ręce przy MU dłonie muszą się swobodnie obracać

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2021-02-23 19:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1226 Napisanych postów 2017 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15404
Stare najlepsze drążki są tragedia paski masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1226 Napisanych postów 2017 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15404
Ja mam drążek z rurki do wody cienki i pomalowany emulsja jak to za komuny się grzejniki malowało jest śliski i jeszcze obrotowy i jest super wcześniej z niego miałem gryf hehe ma już 21 lat i nic się nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Sam bym się nie spodziewał że w lutym będę robił MU na drążku na dworze, w czwartek było takie słońce jak na wiosnę więc szkoda było tego nie wykorzystać tym bardziej że nie wiadomo kiedy znowu będzie tak ładnie.
MU progresja do 8 ale na razie to maks 9 by nie poszło
Waga waha się w granicach 63 kg więc chyba tyle zostanie, gorzej jak będzie krata na lato a z czego tu redukować :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2021-02-28 20:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8281 Napisanych postów 26179 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1100918
Po prostu zbudujesz 6-pak przy większej wadze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spartan Torso wg ojan

Wheya