SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sparingi, a staż?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. przez zęby(szczęke) najlepiej? Żeby zębów nie stracić, co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
nosem nie nadążysz oddychać w walce,zauważ jak zawodnicy zawodowi na walkach oddychają słychać aż taki świst przy każdym ciosie jak uderzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem, że jest, ale nie potrafię tego zrobić, tzn nie wiem który moment, przy ciosie już czy w połowe, albo jak dochodzi, bo szczerze mówiąc słysałem różne wersje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
Ten charakterystyczny świst, to nie od oddychania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
od wypuszczania powietrza zwij jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezpośrednio przy oddawaniu ciosu wydychać powietrze czy gdy dochodzi, w połowe. J/w pytanie,b o sły szałem różne wersje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
... pomyśl :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
no od wypuszczania powietrza, ale to nie ma przecież nic z oddychaniem wspólnego i nie dotyczy tylko zawodowych zawodników, a ponadto nie musi to być świst, niektórzy sobie lubią wydać jakiś dźwięk ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojekv
... pomyśl :P


stawiam na opcję, że zaraz jak 'wypuszczam' cios.


Wiem, że nie tylko świst, niektórzy krzyczą/kwiczą itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Jak wcześniej zrobisz wydech to zdążysz wypuścić więcej powietrza i utrzymasz dłużej kondycję. Jeżeli później wypuścisz to pójdzie trochę po kondycji ale za to mocniej chronisz szczękę (zamknięta japa w pierwszej fazie uderzenia, dobra na kontry).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod sztuki walki. potrzebna pomoc

Następny temat

Muay Boran a Muay Thai

WHEY premium