SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalanie + rzezbienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam, mam do Was pytanie, co bardziej polecacie na spalenie tluszczu i wyrzezbienie miesni.
HMB, BCAA, moze jakis spalacz typu TSe?
lub jakies polaczenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2407
Czytałem, że san tight jak i inne środki zawierające johambine są dobre przy końcowym dorzeźbianiu, ale nie jestem pewien czy to prawda.
Sam brałem san tighta i odstawiłem go po tygodniu bo mocno mnie wysyfił.
A dowakowałem go tak jak napisali na opakowaniu.

do przodu powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tych co wymieniles tylko TSE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
BCAA wskazane spalacz rowniez ale mysle ze mozna sobie pozwolic na cos "wiekszego" niz TSE patrzac po opiniach TSE kopie przy duuuuzych dawkach sam osobiscie stycznosci ze spalaczami nie mialem. Dieta z wieksza podażą białka niska ww. Areobry odpowiedni trening i chyba nic wiecej nie potrzeba. Tak najlepiej by bylo zebys wypelnil ankiete... trza znac typ budowy poziom bf i wtedy bedziemy radzic co gdzie i jak... nawet i kiedy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
DUDEK, a z tych co nie wymienilem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile masz kasy?
ile wazysz i ile masz wzrostu
osiagi silowe mi podaj
wymiar bicepsa i pasa przynajmniej

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
kasy mam sporo.
mam 177cm/86kg
hmm osiagi silowe, 90kg wyciskalem bez chodzenia na silownie. Teraz juz jakis czas chodze, ale cwicze na rzezbe, wiec szczerze mowiac nie wiem ile wycisne, oczywiscie jezeli o to Ci chodzi.
Biceps nie napiety 30,5cm, napiety 34,5cm, pas 96, dupa 107,5://
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o w morde

to nie bedzie takie proste

zacznij od Scorcha

potem

Redline lub
Leviathan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
az tak zle?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Wiesz, rzezba to nie machanie zelastwem ala' 3x25powt. Rzezbienie to glowie dieta,aero/hiit i dobrze dopracowana silowka i jakis spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
koksmaciek - nie zupelnie.

endrjuu - przede wszytskim od diety bedzie zalezec efektywnosc cyklu treningowego. suple to dodatek. na dzien dorby kup scorcha i zacznij od mniejszych porcji. pozniej zwieksz. mozesz kupic lecytyne, zadbaj o wyst podaz bialka i dobre proporcje tlkuszczu w diecie. uwazaj na wegle o wyzszym ig.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
wegle o wyzszym IG... moglbys podac przyklady?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znow pytanko ;]

Następny temat

Jakie białko najlepsze?

WHEY premium