SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz, odchudzanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

https://onedrive.live.com/redir?resid=99F063E3F2FFFF80!141&authkey=!AGjvsPxbhV6uRps&v=3&ithint=photo%2cjpg

Wiek

24

Waga / wzrost

77 kg/181 cm

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

BCAA przed treningami, Isostar w trakcie dłuższych treningów, WPI i/lub batony białkowe kiedy jem mniej białka w posiłkach - przy zakupie przeoczyłem informację o tym, że batony są dodatkowo z Creapure (MyProtein Hurricane XS)

Przewidziane finanse na cykl

Brałem kiedyś Scorcha i coś jeszcze ale to 2 lata wstecz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Cześć,

Generalnie próbuję zrzucić zbędne kilogramy (a raczej tłuszcz) i rozważam zakup jakiegoś 'wspomagacza'. Jeśli o spalanie chodzi to raczej nie na siłowni, a na rowerze. 3 do 5 godzin dziennie (60 - 120 km) z pulsometrem i o ile pewnie trochę to zawyżone to spalanie wychodzi ~2k przez co zawsze jestem na minusie jeśli o bilans chodzi bo dziennie zjadam około 2200 - 2400 kcal. Poza tym karate 2x w tygodniu, ale to wszystko w kwestii mojego ruchu.

Nie liczę na to, że zrzucę cały nadmiar tłuszczu w tydzień bo to głupota, ale chętnie bym się go pozbył w jakimś rozsądnym terminie.
Przyznam szczerze, że sam nie wiem czy spalacz jest mi potrzebny czy może dalej kręcić kilometry i robić swoje.
Wszelkie sugestie mile widziane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Napisz jak wygląda kwestia odżywiania.
Proponuję również przeczytać:
http://potreningu.pl/articles/4745/szybkie-odchudzanie-vs-powolne-odchudzanie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Kwestia odżywiania, tzn? Dzięki za link, poczytam.

Edit:

OK, teraz widzę że ankieta mi się coś całkiem rozjechała, a nie mogę jej już edytować -.-

6) stosowane już wcześniej suplementy: BCAA przed treningami, Isostar w trakcie dłuższych treningów, WPI i/lub batony białkowe kiedy jem mniej białka w posiłkach - przy zakupie przeoczyłem informację o tym, że batony są dodatkowo z Creapure (MyProtein Hurricane XS)
7) stosowane wcześniej spalacze: Scorch i coś jeszcze, ale to 2 lata wstecz
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie): Staram się 50% kalorii z ww, 25% z b i 25% z t. Wychodzi mi to zwykle tak +/- 2%. Na kilogram masy ciała 1,85 g białka, 3,3g węglowodanów, 0,75g tłuszczy.
11)przewidziane finanse na cykl: Takie, żeby to miało sens

W kwestii szybkiego odchudzanie to nie jest moim celem. Tłuszcz staram się zgubić przy okazji, a na rowerze jeżdżę w wyniku zaciętej rywalizacji na endomondo :)



Zmieniony przez - Warthog w dniu 2016-05-28 10:31:23

Zmieniony przez - Warthog w dniu 2016-05-28 10:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kwestia odzywiania, to nie tylko liczenie tego co wydatkujesz musisz wiedziec ile dostarczasz z podzialem na makroskladniki dietetyczne, tym bardziej jezeli mowa o redukowaniu fatu, gdzie na pewna swobode podjadania pozwolic sobie juz nie mozna, jak w przypadku masy

patrzac na Twoje foto, jak zredukujesz porzadnie, to nic z Ciebie nie zostanie, bo masy miesniowej rowniez jest malo
bf wbrew temu jak wygladasz pewnie duzy nie jest.

co do spalacza, zerknij na
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4All-opis34715.html
na ten etap powinien byc OK

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56
Co do podziału na makroskładniki, to podrzuciłem w poście wyżej bo dziwnym trafem mi się 'ankieta' rozjechała czego wcześniej nie zawuażyłem :)

Dzięki za propozycję


Zmieniony przez - Warthog w dniu 2016-05-28 10:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie widzialem edycji jak pisalem juz posta, wiec spoko:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Cuts

Następny temat

Levro Crea z czym

WHEY premium