SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, Spalacz Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 255
Witam wszystkich, którzy czytają ten post. Chciałbym zastosować jakiś spalacz, ew. diete z l-karnityną, i tu chciałem się poradzić, Was, którzy jesteście bardziej doświadczeni. Mój wiek to 17 lat, wzrost 181cm, waga 95 kg. Trenuje boks 2x w tyg po 1,5h + w szkole mam wf-y :P Chciałem się zapytać czy bezpieczne byłoby zastosowanie jakiegoś spalacza, ( sprzedawca w sklepie z suplami polecał mi Thermo Speed Olimpu ) i generalnie zdecydowałbym się pewnie na niego gdyby nie fakt że trenuję, bo niby nigdy wcześniej nie miałem kłopotów z serduchem czy coś takiego, ale jak kiedyś na bieżni zmierzyłem sobie ciśnienie po intensywnym biegu to miałem trochę zwiększone, a wiem że sam spalacz zwiększa, i czy nie skumulowałoby się to z podwyższonym ciśnieniem, na treningu ? O to się najbardziej boję, bo drugą opcją nad jaką się zastanawiałem jest też dieta z l-karnityną + do tego jakieś bieganie z tym że, nie mam pojęcia jaką dietę ułożyć, jaka byłaby dla mnie najodpowiedzniejsza bo się raczej na tym nie znam, dlatego tu pisze. Proszę, będe wdzięczny za każdą pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
1. dieta zbilansowana , na początek 10 wskazówek.
2. spalacz nie potrzebny. To normalne, że po silnym wysiłku masz podniesione cisnienie krwi.
3. siłka + aeroby

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 255
Kurcze, sam nie wiem do końca jak ułożyć diete zbilansowaną, dlatego zastanawiałem się nad tą Dukana, jak czytałem artykuł o niej wyglądało nieźle, ale widziałem jakiś Twój post, w którym pisałeś że " to forum preferuje zdrowe diety więc Dukan odpada " czy jakoś tak :P Możesz powiedzieć dlaczego niezdrowa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Nie wiem jak dokładnie dziala dieta Dukana, bo dawno nie mialem z nia stycznosci, ale z tego co pamietam, sa tam etapy, w ktorych raz je duzo bialka, raz mniej ale wszystko opiera sie na smiesznie malym bilansie kalorycznym.
Jak juz Darrak napisal, 10 wskazowek to podstawa. Obliczasz wlasne zapotrzebowanie wg postow podwieszonych i ukladasz diete w vital maxie (bedziesz mial na przyszlosc prosciej, bo wszystkie wartosci podane). Wspomoc sie mozesz czytajac przykladowe posty, oraz posty w ktorych ludzie juz wstawiali gotowe diety "do oceny" (jesli takowe byly pochwalone badz jako tako uznane ma sie rozumiec).

Powodzenia

Zmieniony przez - Xardero w dniu 2010-10-21 00:38:28

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam
kolego jestes młody i wystarczy jak zastosujesz sie do;
- 10 wskazowek zywieniowych
- dieta zbilansowana tu pomoze ci kalkulator vitalmaxa
http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm
- spalacz ? na to przyjdzie czas kiedys
- do tego aeroby i cwiczenia silowe
- wiecej ruchu i sadałko poleci

jak ci pomogłem kliknij na soga
pozdrawiam
_______
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chce sie zmienic do lipca 2011

Następny temat

Ładny dół, brzydka góra - kobieta

WHEY premium