SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Somatropina a alkohol?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
a skad tobie sie wzielo ze jak rozpuscisz w 1ml to sie marnuje a w 2ml nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Aha pytales czy 2dni off to sa dni przerwy wskazane, to NIE, te 2 dni off powstaly tylko ze wzgledu na koszta, jak Cie stac lec ed, bez zadnego offu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
mm1986
a skad tobie sie wzielo ze jak rozpuscisz w 1ml to sie marnuje a w 2ml nie?

Chodzi o to, że w tych paru kropelkach co zostaną we flakonie, czy igle to będzie 2x mniejsze stężenie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
mm1986
Aha pytales czy 2dni off to sa dni przerwy wskazane, to NIE, te 2 dni off powstaly tylko ze wzgledu na koszta, jak Cie stac lec ed, bez zadnego offu


Tzn. teraz lecę codziennie po 5 iu. Zamiast tego myślę o 2 dni off ale brałbym 10 iu wtedy. Bo aż tak mocno nie zaboli po kieszeni, no weekendy będą luźniejsze, można gdzieś wyskoczyć a nawet się wyspać bo mam (z tego co wyczytałem nie tylko ja) utrudnione zasypianie po iniekcji ;)

neevsky
mm1986
a skad tobie sie wzielo ze jak rozpuscisz w 1ml to sie marnuje a w 2ml nie?

Chodzi o to, że w tych paru kropelkach co zostaną we flakonie, czy igle to będzie 2x mniejsze stężenie.


Dokładnie to miałem na myśli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Nie mogę tamtego edytować ale jeszcze dopiszę. 10 iu (w wersji 2 dni off) w bilansie tygodniowym da większe dawkowanie, z kolei nie będzie tak regularne jak branie codziennie. Ale...wyczytałem gdzieś, że właśnie dawki 10 iu potrafią rozrostu dłoni...a na tym też mi cholernie zależy

Zmieniony przez - Siarzefski w dniu 2013-05-05 23:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Nie ma czegoś takiego jak "dawki X spowodują skutek Y" - każdy ma inny organizm i wszystko się może zdarzyć; druga sprawa, skąd to słyszałeś - jeśli od "znawcy", albo z "neta" to raczej mit; jeżeli z publikacji np. pubmed - coś w tym może być i poprostu prawdopodobieństwo tego efektu będzie większe, co nie znaczy, że stuprocentowe.

2 dni off kiedyś uzasadniało się tym, żeby organizm miał czas na samodzielną produkcję GH. Organizm to fabryka chemikaliów, w dodatku dążąca do homeostazy, więc podaż egzogennego GH daje sygnał organizmowi, że "wystarczy", i poprzez sprzężenie zwrotne wyłącza produkcję GH w szyszynce (sterowanie odbywa się chemicznie, więc nie jest błyskawiczne). Tak by się mogło wydawać, byłoby to logiczne, nie wiem jak z inercją układu sterowania produkcji GH w organizmie, ale ze względu na krótkie okresy półtrwania somatoliberyny i somatostatyny można wnioskować, że układ szybko dostosowuje się do zmian warunków, w przeciwieństwie do układu sterowania produkcji androgenów. Druga kwestia, czy układ wyłączony na kilkumiesięczny okres czasu wróci z powrotem do produkcji GH.

Najlepiej stosuj się do tego jak w tym PDF-ie napisano

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2013-05-08 01:17:36

Zmieniony przez - kat1340 w dniu 2013-05-08 01:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Tak więc się przestawiłem na dawkowanie 5 on 2 off. Zauważyłem dziwną rzecz, jakiś czas temu (na starym dawkowaniu) zaczęły mi palce jak by wypadać ze stawów, w sensie, że jak zginam paluchy to potrafią "przeskakiwać" z początków myślałem, że to zbieg okoliczności na skutek kontuzji czy coś ale dziwny przypadek: ćwiczę już spoooro czasu i nigdy tego nie było a nagle przy GH to się zaczęło w obu dłoniach, po zmianie dawkowania nadal to występuje, czyżby mi łapy rosły?

Ps. Ostatnio na siłce troszkę zawaliłem sprawę bo olałem rozgrzewki na rzecz dłuższych treningów i poskutkowało kontuzją, lekarz mi wypisał preparat o nazwie "Tolperis" na rozluźnienie mięcha i "Tramal" przeciwbólowo. Mogę to brać przy GH? Powiedziałem mu czy to się nie kłóci to kazał...się skonsultować z lekarzem prowadzącym Ten Tolperis łykam i tak bo chcę szybko, żeby to minęło i wracać na siłkę od nowego tygodnia a co do tego Tramalu to mogę to brać? Wyczytałem na necie, że silnie działa przeciwbólowo co mi odpowiada ale ponoć silny lek, to się nie będzie z hormonem kłócić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Przy GH możesz brać praktycznie wszystko - GH to naturalny, ludzki hormon, a dawka 10IU to tak naprawdę dawka niska w porównaniu z tym ile wytwarza organizm w okresie dojrzewania, czy np w przypadkach guza przysadki (akromegalia). Tramal to opioid, na dobrą sprawę zdrowszy od NLPZ'ów, a tolperis to tolperizon, który w mojej ocenie działa marnie i szkoda to brać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Jak nie koliduje to wziąłem Tramal i faktycznie ból przeszedł, co do tolperisu ale skoro już wykupiłem to chyba nie zaszkodzi go wziąć...

No i co do tej akcji ze stawami palców - to może oznaczać rośnięcie łap?

Zmieniony przez - Siarzefski w dniu 2013-05-23 23:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
masz zwykly syndrom nadgarstkowy,poczytaj o tym ,to skutek uboczny gh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple po cyklu,jakie dokupić ??????

Następny temat

badania

forma lato