SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solis vs Valuev eliminator ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2963

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
No nic, zobaczymy jak to będzie. Stawiam na wygraną Valueva, ale kibicować będę Solisowi bo chciałbym zobaczyć Nikosia na dechach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No tak.Toż to tylko dywagacje.Niemniej jednak nakręcają na walkę.A moja niechęć do haye'a i nie tylko moja powoduje ,ze na jego walki czeka sie z wywieszonym jęzorem i pod ciśnieniem.

A Valuev,to też jest dosyc medialny,fajnie by było jakby go ktos powalił.

powiem tak dla mnie Solis zniszczyłby Adamka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Wklejam komentarz kogos z bokser.org użytkownika grzywa


Obejrzalem kilka walk Solisa i jednak jestem pod wrazeniem, swietna obrona, szybkosc rak, wyczucie dystansu, zmiana rytmu walki. Kilka kilo mniej i bokser kompletny, do tego ma bardzo dobre uderzenie z obu rak. Trudno oceniac ale to naprawde znakomity bokser, talent jakigo dawno nie widzilem. Haye juz raz dostal lomot i to doslowny, zobaczymy jak sobie poradzi z Ruskim, bo uciekac jak David Chicken nie bedzie na pewno. Zycze mu aby wygral i zmierzyl sie z Angolem i jeszcze zeby powtorzyl wynik z ich pierwszego spotkania.


Solis,to diament,niczym Lennox Lewis czy Holyfield,ala za gruby.

Solis vs Barret









Haye vs Barret






Po oby tych walkach moze sie wydawać,ze to Solis ma lepszy cios.
Polecam obejrzeć amatorskie walki Solisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Na razie to ja bym się wstrzymał z tym wychwalaniem pod niebiosa Solisa. Jak nie schudnie to marnie skończy i tyle. Ma ogromny potencjał ale przez swoją głupotę może go zatracić. Solis zgarniał w amatorce to co się dało chwali mu się to! Ale trzeba to zostawić za sobą teraz jest na wyższym levelu walczy zawodowo i tu ma pokazać ile jest wart! W walce z Longiem zaprezentował się na prawdę kiepsko a dla przykładu nasz Wach dał temu samemu Longowi KO w 7 rundzie. Wszystko jest w jego rękach, płakać za nim nie będę jeżeli nie wyciągnie wniosków i nie zrzuci trochę sadła.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Rozpoczynają negocjacje.
Haye jest chętny na Valueva. Olbrzym boi się Kliczków, miał szanse walki za grubą kasę i nie chciał walczyć. Nie wiem co on kombinuje. Jedyna szansa na pas to rewanż z Hayem.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
jarzynek,a ja już i tak będę reklamował Solisa.

Dziwi mnie jedno,Arreola,Solis mają takie sztaby,promotorów i nic nie robią by tak nie tyli ? O co kaman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Może ta masa im po prostu odpowiada tak jak Fedorowi w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Arreola szczególnie pokazał to w walce z Kliczko.
Mało czasu spędzają na zbijaniu wagi, tym bardziej, że obaj mają wilczy apetyt.
Masa to podstawa

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Don King i Bob Arum, współpromotorzy zajmujących dwa pierwsze miejsca w rankingu wagi ciężkiej federacji WBC - Odlaniera Solisa (16-0, 12 KO) i byłego mistrza świata, Nikołaja Wałujewa (50-2, 34 KO), osiągnęli porozumienie w kwestii organizacji walki, która wyłoni oficjalnego pretendenta do pojedynku o mistrzostwo świata World Boxing Council. Do ustalenia pozostają tylko data i miejsce walki.

- Wałujew bardzo chce konfrontacji z Solisem - twierdzi King, — Wie, że w ten sposób będzie mógł zostać obowiązkowym pretendentem dla Witalija [Kliczko - przy. JD]. Pojedynek rozegranie zostanie najprawdopodobniej w Niemczech lub w Las Vegas - zakończył promotor.

Zawarcie porozumienia w sprawie organzacji pojedynku Solis-Wałujew potwierdził także Bob Arum:

- Don King i ja doszliśmy do porozumienia w tej sprawie. Pozostaje nam do ustalenia tylko data i miejsce walki - mówi Arum. — Uważam, że Solis to przyszły mistrz świata. Był świetnym ciężkim jako amator, a teraz próbuje udowodnić, że jest najlepszy w gronie zawodowców. Walka z Wałujewem pokaże jak poradzi sobie z tak ambitnym wyzwaniem.


http://www.bokser.org/content/2010/04/22/095637/index.jsp

Coś mi się wydaje,że Will i Don po tym co pokazał Valuev z Holym postawili na niego krzyżyk i sprzedali z hayem,teraz szykuja Solisa na rewanż z Hayem.

Nie ma innej opciji niż wygrana Solisa na PTS.

Życiorys Solisa

http://en.wikipedia.org/wiki/Odlanier_Solís

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-22 16:19:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
Odświeżamy temat, bo do walki już niemal na pewno nie dojdzie.
http://s24.pl/walujew_pod_sciana-s74523.html

I tu wydaje mi się Rosjanin się zgodzi, dostanie ostatnią w swojej bokserskiej karierze wypłatę, całkiem możliwe, że nawet najwyższą po walce ładnie podziękuje oraz pożegna się z kibicami. Dla Wałujewa nie ma już miejsca w dzisiejszej wadze ciężkiej, tytułu już nie wywalczy bo z kim? Haye go obskacze, obtańczy zrobi co będzie chciał, co z tego że nieefektownie. Bracia to nawet nie ma co mówić, nie powinni mieć z nim żadnych problemów. Ich zasięg rąk pozwala go spokojnie powalić, co z pewnością byłoby niesamowite
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RUNĄŁ SAMOLOT PREZYDENTA RP

Następny temat

WYDZIAŁ DZIAŁAŃ SPECJALNYCH OSŻW WARSZAWA

WHEY premium