SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smolov Jr Bench Press, a pozostałe boje

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 75 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 427
Cześć moje obecne wyniki siłowe to:
Wyciskanie 90kg
Martwy Ciąg 175kg (klasyk)
Przysiad 120kg

Waga: 78kg Staż: 20msc Wzrost: 175cm Wiek: 19 lat

I teraz ze względu na dość niski wynik w wyciskaniu leząc (będę jeszcze robić maxy za 3 tyg. na wszystkich bojach i czuje ze w przysiadzie i martwym ciągu mogę podnieść więcej, przy wyciskaniu może dodam 2,5-5kg ale raczej nie więcej) Myślę aby po deloadzie spróbować plan Smolov Jr pod wyciskanie leząc. Pytanie ponieważ nie udało mi się znaleźć zbyt dokładnej na ten temat informacji jak to wygląda z trenowaniem pozostałych partii przy planie Smolov Jr. Czy aby ten plan zadziałał należy wykonywać tylko wyciskanie leżąc i żadnych akcesoriów czy można cos wykonywac - nie chcial bym na 3 tyg + deload usuwać z planu martwych ciągów i przysiadów - czy można je wykonywać np. raz w tygodniu przed restem po wyciskaniu leząc aby jak najmniej wpłynąć na regeneracje?

Jeśli chodzi o to co już próbowałem na wyciskaniu leząc to:
- Przez pierwszy rok mniej więcej zwykle trenowanie, testowanie różnych ćwiczeń 52,5kg -> 75kg
- 5/3/1 Jima Wendlera (dołożyłem z 75kg do 87.5kg w 3msc po czym stagnacja)
- 12 Weeks of Powerlifting Marca Keys (87.5kg->??? maxy za 3tyg przewiduje miedzy 92.5 a 95kg, na ten moment 90kg)

Prawdopodobnie problem z zwiększeniem wyniku na wyciskaniu leząc bierze się z tego ze mam stosunkowo długie ręce i dlatego również tak dobry wynik w martwym ciągu.
Dodatkowo z ciekawości zbadałem swój poziom testosteronu i mam 22 nmol/l dla normy 9,0 a 34,7 nmol/l
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Witaj,
Moim zdaniem jeśli mamy się do ciągów odnosić, to przysiad jest do poprawy. Ławka wcale zła nie jest.
Jak zrobisz maksy, to wtedy będzie można pobierać jakąś taktykę co dalej. 3 tygodnie to nie daleko.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 75 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 427
Celuje w przysiadzie:
130-140kg w maxie (zobaczymy jak wyjdze)
a w martwym myślę ze 185-190 pojdzie.

Teraz jesli chodzi o przysiad to fajnie wystrzelił bo niedawno 105kg gniotło ale po przejsciu na lowbar 100kg lata na 5 z sporym zapasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ciężko jest tutaj cokolwiek doradzić. Najlepszym rozwiązaniem byłoby to, aby wybrał się do jakiejś sekcji trójboju i tam szlifował technikę ćwiczeń pod tym kątem. Będzie to najlepsze rozwiązanie ku temu, żeby najszybciej nauczyć się poprawy techniki i jej szczegółów. Z reguły tutaj leży wiele pod kątem własnych możliwości siłowych.

Poza tym, zawsze możesz wrzucić tutaj filmy z tego, w jaki sposób wykonujesz te podstawowe ćwiczenia. Zoabczymy jak to wygląda i ewentualnie coś doradzimy w tej kwestii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 75 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 427
Mimo wszystko pytanie dotyczy planu Smolov Jr, miał ktoś może doczynienia i jest w stanie doradzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - prośba o ocenę

Następny temat

Trening FBW - ocena

WHEY premium