SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smirnovas za Sakurabe na K1 heros

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
A czy naprawde nikt nie zwrócił uwagi na taki mały szczegół jakim było to iż Sakuraba znajdował się poza linami ringu? Sędzia powinien przesunąć obu zawodników od lin i sprawdzić czy Saku jest wstanie kontynuować walkę (po tym jak większość ciosów dostał właśnie za linami ringu) bo przecież nie pozwoli się walczyć nieprzytomnemu.
Moim zdaniem jakiejś wielkiej kontrowersji tu nie było, odrazu gdy Saku sie znalazł poza linami walka powinno zostać przeniesiona ; jednak zrekompensował mu to ten sam sędzia który przedłużał kontynuację walki.
A Kazek wykorzystał zmęczenie Smirnovasa i zakończył dzieło w parterze.
Moim zdaniem ten sam zawodnik nie powinien już walczyć w turnieju , ewentualnie w jakimś super-fightcie. Ale to i tak nie ma większego znaczenia bo i tak wygra Melvin :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 887
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ostr napisałeś taką głupotę, że aż ją usuwam...
"Sakuraba był nieprzytomny..." - czy Ty wiesz jak wygląda nieprzytomny człowiek?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 887
Widzialem wiecej razy niz ty Marian.Moze masz racje Marian ze nie byl nieprzytomny ale juz nie reagowal na poczynania przeciwnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Widzialem wiecej razy niz ty Marian.Moze masz racje Marian ze nie byl nieprzytomny ale juz nie reagowal na poczynania przeciwnika."

No proszę i jeszcze wiesz ile ja ją razy widziałem. Nie ędę się z Tobą licytował kto więcej razy oglądał walkę, bo nie tędy droga. A co do tego, że nie reagował na poczynania przeciwnika, to no comments...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 887
Niechodzi mi o walke tylko o nieprzytomnego czlowieka.Mam zawod medyczny wiec mam pojecie o tym czy ktos jest nieprzytomny.A jesli chodzi o Sakurabe to byl on w pol przytomny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
był nieprzytomny, wpół przytomny, czy przytomny...dajcie sobie spokój koledzy, do niczego to nie prowadzi...

...Smirnovas zastąpi Sakurabę i faktycznie to sprawiedliwe rozwiązanie

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 887
Masz racje baby .To tylko glupia wymiana poglądow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Niechodzi mi o walke tylko o nieprzytomnego czlowieka.Mam zawod medyczny wiec mam pojecie o tym czy ktos jest nieprzytomny.A jesli chodzi o Sakurabe to byl on w pol przytomny."

Jaki masz zawód medyczny? Jest jakaś specjalnośc, która pozwala stwierdzić na podstawie oglądania relacji czy ktoś jest przytomny/półprzytomny/nieprzytomny? Czy to jakięś podziały, które wymieniłeś? BTW. Podawanie się za lekarza jest w Polsce karalne więzieniem...
Skoro półprzytomny człowiek (skoro go tak zdiagnozowałeś panie medyku na podstawie obejrzenia walki ściągniętej z neta) potrafi pokonać przed czasem swojego (tutaj bym wstawił jakąs notkę o stanie klinicznym Smirnovasa, ale niestety nie napisałeś swej diagnozy o nim) przeciwnika, to mamy chyba do czynienia ze sprawą dla Archiwum X...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 887
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejna wygrana shoguna ! 02.20.2006

Następny temat

Rozciaganie domowe i masa

WHEY premium