SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skrystalizowany testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Witajcie!
Szybkie pytanie,
Mam cypio o mocniejszym stężeniu (300mg/ml) który trzymam w szufladzie w pokoju(temp.pokojowa) lecz skrystalizował mi się, próbowałem go wstrząsać, wsadzać do ciepłej wody, grzebałem też w tym igła ale za cholerę to dziadostwo nie chce się rozkrystalizowac. Macie jeszcze jakieś inne sposoby?
Dużo zdrówka

Dużo zdrówka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1581
Mi do tej pory się to nie stało w temp pokojowej, w aucie jak trzymałem to tak ale w domu po kilku godzinach się rozpuściło. Zostaw w ciepłym na dłużej np na noc powinno puścić

ISYMFS lets get it done

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
Wstaw do gorącej wody na jakieś pół godziny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
lodzianin1
Wstaw do gorącej wody na jakieś pół godziny

Próbowałem wcześniej w ciepłej wodzie ze względu na oznaczenie na ulotce w jakiej temperaturze trzymać testo, nic z nim nie będzie? Jutro spróbuję. Dzięki za odpowiedzi

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
Nie ,daj wodę taka z 50/60 stopni to się rozpusci po jakiś 15-30 minutach jak tak zostanie to ok jak się będzie od nowa krystalizował to bym wywalil

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1066 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22773
Ja kiedyś i do gotującej wody flakon wstawialem i gotowałem z 5-10 min wszystko się rozouszczalo i wystyglo i klepalo bywało że zapalniczka się podgrzewało :) i też rozpuściło się i dziwo fiaszka nie pękła

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Ja kiedyś zapalniczka podgrzewałem i dawało radę w tych czasach to bym wywalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 669 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26584
Z testo nic się nie stanie w gorącej wodzie. Ja biłem cypionat z kryształkami na dnie i nie przejmowałem się działał bardzo dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
colin2000
Z testo nic się nie stanie w gorącej wodzie. Ja biłem cypionat z kryształkami na dnie i nie przejmowałem się działał bardzo dobrze.
a co właściwie krystalizuje sie w testosteronie? Nabierając z grudami czy przypadkiem nie będziemy nabierać większej ilości wypełniacza?tzn; oleju?

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
Szkoda sie zastanawiac, przecierz to i tak grosze kosztuje, po co ryzykowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
gadula700
Szkoda sie zastanawiac, przecierz to i tak grosze kosztuje, po co ryzykowac
ale skrystalizowany testosteron nie oznacza że jest on zły, po co wiec kupować nowy

Dużo zdrówka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasze przygody z hematokrytem

Następny temat

Tren E?

WHEY premium