SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie 2022 23

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Oglądałem oba konkursy, trochę czułem się jakbym na Sapporo wstawał

Ciekawe jak duży wpływ na warunki atmosferyczne miała ta wczesna pora rozrywania konkursu. Prze laty zawody organizowane około 16, były bardzo często przerywane przez zbyt silny wiatr.

Bardzo wysoki poziom konkursów, rekordy skoczni. Pozytywnie Kubacki i Żyła. Reszta słabiej.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
ja ogladalem tylko koncowke 2 serii
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Teraz bedzie wieksze zainteresowanie skokami w Polsce,bo odpadnieciu z Francja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Dziwi mnie ta dwutygodniowa przerwa. Oglądałem dziś skoki kombinatorów w Lillehammer. Piękna zima, można było ciągłość zachować w zimowych skokach.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Sezon tak naprawde sie rozkreci na turniej czterech skoczni
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Wszyscy zyli mundialem a tu juz za 3 tygodnie Turniej 4 skoczni
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Póki co jeszcze Titisse - Neustadt oraz Engelberg. Dziś niestety zawodów oglądać nie mogłem. Cieszy kolejne podium Kubackiego. Piękny skok szczególnie w drugiej serii. Lider PŚ utrzymany

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nawet dobrze poszłu zawody w czołówce kilku polaków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
I problemów z naśnieżaniem skoczni również nie było. Teraz Engelberg, Święta i TCS, pierwsza poważna impreza sezonu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Dzisiaj jeszcze finał Argentyna-Francja,a potem juz wiekszosc publiki skupi sie na TCS
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze roweru mtb

Następny temat

Powrót pływanie

WHEY premium