SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skoki narciarskie 2022 23

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Granerud chyba wygra wszystkie 4 konkursy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Póki co wszystko na to wskazuje, ale już było kilku, którzy wygrywali trzy konkursy i zawodzili w ostatnim. Cieszy, że w klasyfikacji generalnej TCS mamy dwóch Polaków na podium.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
dokąłdnie, trzeba się trzymać czołówki, moze się noga poślizgnie liderowi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Nie chce zapeszac,ale w druzynowce na mś w planicy medal jest bardzo realny.Ale narazie skupmy sie TCS
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Moim zdaniem, zmiana usytuowania głównej kamery, z której realizowany jest konkurs wyszła zawodów w Insbruucku na minus. Wg mnie za duże jest też przybliżenie przy miejscu lądowania zawodników. Podobnie skrzywdzono też Engelberg, tam to już w ogóle była najoryginalniejsza tranmisja w kalendarzu, a zmienili sposób jej prowadzenia po modernizacji obiektu.

Granerud najlepszy na treningu, drugi odpuscil. Nasi blisko czołówki, czyli nie zmienia się nic

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
ja to nie lubię jak belkę przed naszymi skoczkami zmniejszają, bo oni odległosci nie odzyskają poprzez dodane punkty za krótszy rozbieg.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2023-01-03 20:41:20

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Konkurs 13.30 pracuje do 15 to obejrze tylko kawalek 2 serii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Właśnie chyba już czas, aby pomyślano nad zamontowaniem sztucznego oświetlenia, ponieważ ze wzlegdu na środek tygodnia oraz porę rozgrywania konkursu, wiele osób tych zawodów w całości nie obejrzy.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
też nie oglądałem dzisiaj, ale jak wpadłem do domu, pierwsze co usłyszałem że Kubackiemu belke obniżyli i wg mnie dlatego miał gorszy drugi skok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Kubacki dzis wygral,ale niestety w caly turniej wygra Granerud 26pkt przewagi to musialby jakis cud sie stac typu zeby sie wywalil,albo totalnie spier.dolil mysle ze wystarczy mu nawet 10 miejsce zeby wygrac caly turniej.Tak realnie to mozemy obliczac czy Zyla utrzyma 3 miejsce,bo o 2 Kubackieg ojestem spokojny
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze roweru mtb

Następny temat

Powrót pływanie

WHEY premium