SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skietlsik / DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ten co wkleiłam, zaminiełam na to o co mi chodzi i co???
wklejasz wytrzymke i co? prosze o ilośc wykonanych powtorzeń , chcesz miec efekt przykładaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Przepraszam, zapomniałam liczyć. Następnym razem będę zapisywać.

"ten co wkleiłam, zaminiełam na to o co mi chodzi i co??? " - nie do końca rozumiem o co chodzi?

29.10

miska:


+tran, wit. C, drożdże
picie: woda, herbata miętowa, zielona, czarna


trening:


Po 4 "rundzie" zaczęło boleć mnie w podbrzuszu, zrobiło mi się niedobrze. Chciałam przerwać trening, ale po prostu tylko na chwilę zwolniłam i tak gdzieś po kolejnych 3 już było lepiej.

Pajacyki - ręce tylko do poziomu, mocno łydki się zmęczyły (słabe są :P)

burpee - najpierw męskie, ale szynko zaczęłam "gubić" plecy, w sensie że szły mi do doły, pogłębiała się lordoza, zmieniłam na damskie, później były te takie chodzone. Starałam się.

Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2012-10-29 21:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ze zamieniałam szdanie :wytrzymałośc od krewetki" na trening więc juz go masz nie musisz szukac innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
30.10

jedzenie:


jem i jem, a głodna jestem. Ehh

trening:

Zrobiłam znów ten, bo nie mam jeszcze taśmy, zrobiłam lekkie modyfikacje, liczyłam powtórzenia
Dzisiaj bardzo krótkie rozciąganie na koniec, ob już nie miałam czasu.
pompki damskie, burpees damskie, sprinty - mam mały pokój,


W ogóle od czwartku, boli mnie jakoś lewe kolano... Mam nadzieję, że niedługo przejdzie. Jakaś kaleka ze mnie Jak nie plecy to kolano


Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2012-10-30 20:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

podobno po 40ste jak się budzisz i nic cie nie boli znaczy ze nie żyjesz, u ciebie to paręnaście lat za szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
To chyba wiele 40stek trzyma się lepiej ode mnie
Podobno z plecami to do zrobienia, bo może idzie od mięśni, a nad lordozą pracuję.
Tylko kurka po co teraz te kolano doszło?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
31.10


miska:


trening:
brak



1.11


miska:
nieliczona z powodu wyjazdu, ale myślę, że bilans był w miarę okej.

trening:
brak też z powodu wyjazdu



2.11

miska:



trening:



3.11

miska:


trening:



Zmieniony przez - skitelsik w dniu 2012-11-04 16:34:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Nic specjalnego się nie działo.

Dostałam okres z czego jestem bardzo zadowolona, bo w końcu mam jakoś w miarę dobrych odstępach. Mam straszne PMS, czym dręczę nie tylko siebie, ale i domowników. Muszę jakoś nad tym popracować, żeby się z tym ogarniać lepiej.

Ten chleb "żytni jasny" to w rzeczywistości chleb z mąki żtyniej 2000 na zakwasie własnoręcznie upieczony, ale ten w dzienniku miał najwięcej węgli i odpowiadał ww temu mojemu chlebkowi.

Nie za specjalnie się wysypiam, bo jakoś źle śpię.

Kolano cały czas boli chociaż trzeba przyznać, że już odrobinkę mniej.

Kupiłam gumę - niebieską i robię takie ćwiczenie co miałam zadane na biodra przez fizjo.

Po każdym treningu ćwiczenia rozciągające.

I muszę w końcu jakoś urozmaicić miskę. Mam wrażenie, że ja tymi węglami się w ogóle nie najadam. Jem tyle, a potrafię chodzić głodna :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a pomiary?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wrzucić "miskę" w dziennik - instrukcja krok po kroku.

Następny temat

Pomoc mamie. 30kg do zrzucenia.

WHEY premium