SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skakanka- tradycyjni skaczcie !! :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No właśnie....Metalowa,czy rzemykowa?Oto jest pytanie...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 182
według mnie rzemykowa w zupełności wystarczy i taką też bym polecił, a co do konkretnego modelu hmmmm byle łożyska były :)ja swoją kupiłem w znanej sieci marketów Kauf..nd :)za grosze a kręci się juz dobre 4 lata :)

rozjaśniać ćiemność poskramiając tęcze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Słaby, ja mam rzemykowa, ale nie na lozyskach a mimo to jest niczego sobie.
Mysle, ze rzemyk + łożyska sprawdzi Ci sie doskonale.
Pozdrawiam

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Łożyska + metal, bedzie smigala jak helikopter, minusem jest ze jak sobie przypi...taka rozpedzona skakanka to...

Twardym trza być nie mientkim
Są gusta i guściki, ja tam wole metalowe niż rzemyki rzemyk to sobie na ręce można zawiązać

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
a jak już są wymieniane zalety skakania na skakance, to czy można dzięki temu polepszyć też wyskok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie od skakanki. W dziale Indywidualne Sporty Ogólnorozwojowe możesz poczytać o wyskoku

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
5min skakanki zastepuje bieg kilkudziesieciu kilometrow nawet(poprawcie,jesli ktos ma dokladny przelicznik)bez obciazania stawow.

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
lol ja tez sie przylaczam do biegaczy :D, zdecydowanie lepszy jest bieg. Nigdy nie skakalem na skakance, zrobilo sie zimno i od nowego roku kontynuuje sw wiec pomyslalem o skakance. Mam z łożyskami ale z czego jest zrobiona to nie wiem ale podczas nauki skakania tak sobie paluchy i stopy poobijalem ,ze ciezko chodzic z bólu. Wasze poczatki tez takie byly ? :D

Zmieniony przez - adonis18 w dniu 2009-12-16 23:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kupuję metalową skakankę...W końcu słuchało się kiedyś metalu,a teraz przy skakaniu będzie metalowy świst...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No w końcu twardziel a nie panienka

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Trening karku dla zaawansowanych

Następny temat

Systemy wewnętrzne literatura po polsku

WHEY premium