SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skład reprezentacji Polski na Euro 2012

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Kolejny farbowany lis, patrzeć na to nie można. Smuda wypjerdalaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Obudził się rano i poczuł że jest Polakiem, czasami tak bywa

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Niemcy go nie chcieli to dla Polski zagra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
może to i dobrze. niemcy i tak mają dużo obcokrajowców np. Oezil, podolski itp z tego co wiem to chyba tylko szwansztajger (nie wiem jak to się pisze) jest niemcem

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
w kadrze Niemiec jest koło 8-10 zawodników naturalizowanych więc nie porzesadzajmy a i to w większosci sa zawodnicy którzy tam w choy mieszkają i czuja sie niemcami

ja tam nie jestem za jakimis Arboledami itp ale polanski jak bedzie w formie to moze sie naprawde przydac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
każdy może się przydać... jak np. nie wyjdziemy z grupy to wszyscy będą krytykować... i w ogóle. a jak załatwimy arbolede, perquinsa itd. to będzie łatwiej i może wreszcie coś polska zacznie grać

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Zgadzam się, że Polański pewnie zdecydował się na grę w reprezentacji Polski głównie dlatego, ponieważ już zrozumiał, że nie ma szans na grę w reprezentacji Niemiec. Widocznie jego serce bije dla obu krajów

Tak jak pisali Przedmówcy, Niemcy (a ja podam również przykład Francji) mają dużo lepszych piłkarzy od naszych, a i tak bez żadnych oporów sięgają po "Niemców".

Jeżeli można było powołać Olisadebe, Geworgiana, Rogera i pewnie Arbolede, to tym bardziej można powołać piłkarzy w których żyłach płynie polska krew:
Obraniak
Boenisch
Matuszczyk
Perquis
Polański

Nie są to może wielkie gwiazdy, ale z takimi zawodnikami rysuje się realna szansa na wyjście Polski z grupy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Gevorgyan to sie akurat nagrał


Jesli chodzi o Arbolede to ja tam bym go nie chccial w tej kadrze,juz lepszy Perquis, a jest jeszcze Wasyl którego trzeba sprawdzić na środku ,Głowacki jak bedzie zdrowy też da spokojnie rade,no i jest jeszcze Żewłakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
a jak załatwimy arbolede, perquinsa itd. to będzie łatwiej i może wreszcie coś polska zacznie grać

No sorry ale ja wolę przegrać Polakami niż wygrać ludźmi którzy znają kilka słów po polsku.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1111
Roger jest słaby wgl nie powinien znaleść się w naszej reprezentacji według mnie, musimy mieć zagranicznych piłkarzy nie oszukujmy się sami Polacy nie pokażą nic dobrego, nie obrażając tutaj niektórych z nich ;) Tacy piłkarze jak Boenisch Matuszczyk Perquis Arboleda to bardzo mocne wzmocnienie składu, zgadzam się z R_K wielkimi gwiazdami nie są ale prezentują wyższy poziom niż przeciętny ;) A tak btw. Chciałbym zobaczyć Wasyla w Reprezentacji

Zmieniony przez - wint92nh w dniu 2011-07-06 19:25:46

Szanuj tylko Tych którzy szanują Ciebie !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FORUM, MECZ NA DZIŚ !!!!

Następny temat

momenty, w których bramkarz musi wykopać piłkę

WHEY premium