SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia w zakonie oraz napiecie seksualne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
- Działanie bromu to nie mit, bo rzeczywiście hamuje on popęd seksualny. Działa uspokajająco na mózg, a przez to również kojąco wpływa właśnie na libido. Nie sadzę natomiast ze to dobre rozwiazanie, bo to substancja uzależniającą. Żeby była skuteczna na dłuższą metę trzeba by stopniowo co jakiś czas zwiększać dawki. W Biblii nie ma nic o napieciu seksualnym?? Natury nie oszukasz..

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mlekołak
Kanap a czego oczekiwałeś na tym forum ? W większości tutaj siedzą jakieś pierdoły życiowe udające kogoś innego.
Nie przesadzaj Mleko, wewnatrz jestes napewno bardzo wartosciowym czlowiekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Powinni wprowadzić przymusową kastrację przed wejściem do zakonu lub innej społeczności kościelnej. Wtedy nie byłoby takich problemów, a dołączali by ludzie tylko bardzo silnej wiary.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
wlasnie potem sie slyszy ze nie ktorzy zakkonnicy sie lubia az za bardzo..

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Gorzej jak bardziej lubią dzieci...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1894
kanap
ale macie uciechę, nawet co niektórzy nie są w stanie zauważyć, że niektórymi wypowiedziami obrażają uczucia religijne osób, które wierzą w Boga, możecie sobie nie wierzyć jednak odrobina poszanowania innych niż wasze przekonań

zgadzam sie
Senor

Powinni wprowadzić przymusową kastrację przed wejściem do zakonu lub innej społeczności kościelnej. Wtedy nie byłoby takich problemów, a dołączali by ludzie tylko bardzo silnej wiary.

coz, powinno sie tez edukowac ludzi i uczyc ich samodzielnego myslenia ;)

Jak mozesz poswiec 10 minut i wypelnij ankiete do pracy magisterskiej https://docs.google.com/forms/d/1VA0SDBH6EAmg18nwmSUJhcPgu-yVjUFTcuXyJK54zSk/viewform
Dziękuje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Edukować przepraszam to w czym byś mnie chciał? ... to z samodzielnym myśleniem to już bezsensu kompletnie i nie wiem do czego to pisałeś.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1894
Chlopie wrzucasz na wszystkich zakonnikow przykladowo ze powinno sie kastrowac i tak dalej, zastanow sie chwile nad sensownoscia, kastrowac bo co ? Sa odchylenia wsrod ksiezy, ale niewieksze niz w dowolnej innej grupie spolecznej, totez tym tokiem wszystkich kastrowac ? ....

Jak mozesz poswiec 10 minut i wypelnij ankiete do pracy magisterskiej https://docs.google.com/forms/d/1VA0SDBH6EAmg18nwmSUJhcPgu-yVjUFTcuXyJK54zSk/viewform
Dziękuje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie telik. Osobiście znam 2 może 3 spoko księży... są akurat wojskowymi. Sporo tych ludzi to pomyłka, siedzą głównie bo jest to wygodna posadka, ale nie ma też co demonizować całego kościoła. Ludziom jest to potrzebne. Potrzebne, żeby w coś wierzyli.
Senor przejdź na islam jak ci się nie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Skoro nie można im się masturbować (wnioskuję to, ponieważ autor tematu ma z tym problem) i współżyć to nie widzę nic złego w kastrowaniu. Kiedyś w liceum chodziłem z takimi dwoma co mieli duże zamiłowanie do facetów/ew. nie podobały im się zbytnio dziewczyny. Oczywiście chcieli zostać księżmi. Jeden się rozmyślił drugi chyba zrealizował/realizuje cel nie wiem. Po liceum nie miałem kontaktu z nimi. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, skąd że. Mój znajomy z którym bawiłem się za dzieciaka poszedł na księdza, lecz niestety miłość do kobiety była silniejsza heheh. Moja koleżanka kiedyś była molestowana przez swojego księdza, mój dawny ksiądz z gimnazjum ciągle zapraszał dziewczyny do siebie na pogaduszki/pisał do nich itp. (plus dla niego, że mogłem z nimpogadać jak z kolegą...) Nie mówię, ze wszyscy są tacy sami, bo spotkałem w życiu także normalnych ludzi, którzy nie żyli tylko życiem kościoła. Jednak niestety zdecydowana większość świeckich ludzi których poznałem mają dziwne skłonności do różnych rzeczy, dlatego najlepszym wyjściem byłaby kastracja. Pomijam fakt, że poznałem ludzi, którzy chcieli wejść w rzeszę kościoła dla kasy. A i zapomniałbym, były proboszcz mojego kościoła, miał 2 córki na boku hehehe. A co do mnie jestem ateistą. Proszę mnie także nie wyzywać od osób samodzielnie niemyślących, niedouczonych itp.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca (ile kalorii spalam)

Następny temat

Ranna siłownia

WHEY premium