SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila w parterze+kierunek rozwoju dzisiejszego Judo.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
tak, dokladnie.
Poza tym moim zdaniem ograniczenia dla naszej sily fizyczej są większe, niż ograniczenia dla umiejetnosci technicznych

nieco nieskladne zdanie, wiem.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
CO do zdania pinecone na temat balaszki to sie nie zgadzam, sialala, niejednemu silnemu, spinającemu się, dorosłemu facetówi, ja "mała" 16nasto letnia dziewczynka wyciągnełam dźwignie wcale nie siłowo(nawet Trenerowi mi sie udało). Dynamika Panowie, dynamika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
moze po prostu jestesmy ciency, dlatego wyciągamy na chama za wszelką cenę i na siłę
dla mnie idealna bylaby sytucja, w której czując, że muszę się posłużyć siłą dla wykonania tecjniki-wykonywalbym płynnie inną niedościgłe marzenie

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Dynamika a silowka tozto prawie to samo!, zreszta "mala dziewczynko", nie wiesz co to znaczy meska ambicja, ktora kaze w takich sytuacji silowac sie chociazby do utraty przytomnosci z grymasem bolu i gniewu na twarzy, aby tylko okazac swoja wyzszosc.

Gdybym mial walczyc na pelnym luzie, to jakby nie dalo rady zaskoczyc balacha przeszedlbym do czegos innego, proste.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
sialala, pinecone mylisz sie, wiem co to męska ambicja, gdyby nie ona to bym nie osiągneła tego co mam (no niby na macie mam być jak facet )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
raczej babski upór, moja droga Isiu! zgadzam się z tym, co pisze danbog. jeszcze raz powtarzam: obie rzeczy są konieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Moja droga Isiu, kazda prawidza kobieta emanuje kobiecoscia nawet dzwigajac worki z piaskiem, takze mniemam ze nawet w parterze masz w sobie wiecej z kobiety a mniej z faceta.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
ja tam wierze w to co Trener mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
hm, każesz nam watpić w jego orientację?
cos mi się przypomniało: znajomy o nicku Szlachcic, na innym forum, pisał, co pozwolę sobie zacytować:
Trwa walka „o wejście”, płeć piękna się pierze, zaciętość okrutna w stójce i w parterze...
W ne-waza po jakimś czasie utrwala się sytuacja statyczna bliższa kama-sutra niż judo, więc arbiter, ze wszech miar ponoć słusznie, wyrokuje mate i wskazuje zawodniczkom miejsca startowe. Tamże obie wracają, jednakże wielce rozchełstane wysiłkami w parterze. W konsekwencji zdarzeń arbiter zarządza poprawienie ubiorów. I w tym czasie jedna z zawodniczek wyraźnie zwraca na siebie jego uwagę machając podniesioną prawicą, jednocześnie lewą ręką jakby na serce swoje wskazując.
Podszedł do niej by sprawę rozeznać – a ona się skarży, że podczas walki w parterze została przez przeciwniczkę w lewy biust ugryziona. Dodać należy, że było to tak ukradkiem i tak sprytnie, że nikt z widzów i sędziów nie był w stanie tego zauważyć. Chłopa zatkało, ale zawodniczka, nie tracąc rezonu, hyc podkoszulkę w dół i mu corpus delicti dla inspekcji wizualnej pokazuje.
Arbitrowi przytomność bogowie w dwie sekundy przywrócili, z olimpijskim spokojem wyraźne sponiewieranie na rzeczy stwierdził, flegmatycznie wrócił na swoje miejsce i ukarał winną


cóż, męska postawa czy babska zawzietość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1335 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8969
tyle powiem :

ide spać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła fizyczna oraz gibkość w Sztukach Walki [Muay Thai]

Następny temat

techniki bez_judogi....

WHEY premium