SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siatkówka Szczecin

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Witam czy moglby mi ktos podac Kluby Siatkarskie w Szczeicnie lubokolicach które maja juniorów

Gram Obecnie w juniorach ale niedlugo bede pewnie w szczecinie wiec chcialbym dalej tam trenowac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Powiem tak, gdzie byś nie poszedł to nie zrobią z Ciebie tam ludzi. Niestety, w zachodniopomorskim siatkówka kuleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
wiem chcialem dostac sie do Espadona Szczecin i powiedzieli odzwonimy do pana i juz mija 2 miesiac i nic

Zmieniony przez - ilan w dniu 2010-12-12 23:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
No to ja nie wiem do kogo Ty poszedłeś, na bank do osoby, która nie ma pojęcia czego oczekujesz. Jeżeli chcesz dostać się do klubu, to nie idziesz do kierownictwa (miejscowy MOSiR, dyrekcja szkoły, zarząd klubu), a do samego trenera, który zada Ci kilka pytań, tzn.: wiek, czy chorujesz, czemu chcesz zacząć trenować, wzrost rodziców (taki pogląd na gen) no i oczywiście naukę. Zależnie czy prowadzona jest rekrutacja, czy nowi zawodnicy dochodzą na bieżąco, tak będziesz testowany. Podczas rekrutacji zawodnicy rekrutowani grają kilka setów, a trener obserwuje, jeżeli będzie to bieżące przyjmowanie zawodników, to w zależności od etapu przygotowań, będziesz otrzymywał indywidualne zadania. Kolejna spraw, to Twój stopień zaawansowania powiedzmy. Czy grałeś już w meczach ligowych? Jeżeli tak, to ułatwia Ci to sprawę bo wiesz jak wyglądają treningi i mecze, jeżeli nie i jesteś totalnym amatorem, to będziesz zaczynał od podstaw, co może być nudne, a potem będzie zniechęcać.

Oczywiście w każdym klubie wygląda to inaczej, ale to, co Ci odpowiedzieli zabrzmiało, jakbyś chciał dostać się do I/+ligowego zespołu, tak na prawdę jest to bardzo proste, minimum formalności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenować aby zrobić salto?

Następny temat

Zwiększenie pojemnośći płuc

WHEY premium