SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia a MT - pomocy.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Witam.
Od miesiąca chodze na treningi muay thai 3x w tygodniu. Wcześniej chodziłem pół roku na siłownie, ale odpuściłem bo nie dawałem rady. Teraz chciałbym wrócić na siłownie, tyle, że trenować już pod muay thai. Przeczytałem mnóstwo tematów na temat treningu siłowego i sw, ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Chodzi mi o to, jaki trening mam zastosować fbw, split itp., i jak on ma mniej więcej wyglądać. Ile razy w tyg. ćwiczyć na siłowni, żeby się nie przetrenować. MT mam we wtorki, czwartki i soboty.
Z góry dzięki za pomoc. Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To już od Ciebie zależy czy chcesz siłę robić czy coś innego. Dopiero jesteś początkujący więc na siłowni trenuj w poniedziałki, środy i piątki. Na początek split może być a jak już się wprawisz to fbw. Z czasem sam sobie będziesz treningi układał dopasowane do swoich potrzeb.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Czyli trening mam sobie ułożyć tak jak bym nie chodził na MT, czy zastosować mniejszą ilość ćwiczeń i skupić się na wybranych częściach ciała?
Dzięki Reventos za ten drugi link, bo jego nie widział.

Zmieniony przez - Nicpoń. w dniu 2009-10-11 13:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Przeczytaj ten art o sile fizycznej tam masz odpowiedź -.-

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Dobra już wszystko wiem, dzięki za pomoc.
Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay-thai + 5 dni na siłowni w tygodniu?

Następny temat

rękawice do mma po raz kolejny

WHEY premium