SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MT + Silownia na mase

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
Witam,
chodze na muay thai i chcialbym dolaczyc do tego silownie na mase. i chcialbym sie dowiedziec co robic aby nie tracic szybkosci i kondychy .. za odp z gory dzieki
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
powiedz cos wiecej o sobie:
wzrost, waga, staz w muay thai

Obecnie moge powiedziec tyle, ze aby nie tracic dynamiki nie mozna za szybko lapac masy oraz poprostu nie mozna obijac sie na treningach MT

Ps.
https://www.sfd.pl/NAJWAŻNIEJSZE_TEMATY_działu_Uderzane-t445272.html
oraz wyszukiwarka.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-03-24 15:18:02

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Tak jak pisze Marcin, ja dodam od siebie ze odpowiednio przybierana masa, chodzi o czysto mase (wiadomo ze nie w 100%, ale nie chodzi o sam "smalec" moze nie przeszkadzac w dynamice i szybkosci , ale nie moze byc to nagły skok wagi.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270
Niedawno zacząłem chodzić na boks,jednak nie chce rezygnować z siłowni i właśnie sie zastanawiam czy ma to wógole sens robić mase gdy mam na karku dosyć intensywne treningi na boksie... Robił ktoś tak? Jakie efekty? Dajcie mi garść info.Dzieki

U mnie wygląda to tak,że mam 3 treningi bokserskie w tygodniu,i 3 moge poświęcić na siłownie.

Zmieniony przez - Nonac w dniu 2009-03-24 20:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
jezeli 3 dni mozesz poswiecic na silke to zrob 3 dniowe fbw i bedzie ok , odpowiednia dieta i odpoczywaj. co do FBW zajrzyj do TRENINGU DLA POCZATKUJACYCH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Ja aktualnie jestem na masie, fakt faktem ze dieta troche kuleje (brak siana), ale przytyłem w 4tyg prawie 5kg, przy intensywnych treningach,ktore ograniczyłem do 2-3 w tyg jesli chodzi o MT, i przewaga siłowni na 4 razy w tyg.
Jakies suple chcesz brac?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270
Dzięki za odpowiedzi... Tzn póki co tylko dieta,bo na suple hajsu nie ma.Ale w późniejszym czasie będe brał i wlaśnie nie wiem co...Same antykataboliki + witaminki czy coś innego? Ogólnie nie mam zielonego pojęcia jak przystosować siłownie pod boks... mlodykks - Ty robisz trening partiami czy FBW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Z supli proponuje na poczatku jakas kreatyne, jesli oczywiscie masz odpowiedni staz na siłowni.
Do tego białko, plus jakies antykataboliki typu BCAA i jakies witaminy.
Aktualnie trenuje intuicyjnie,4 razy w tyg roznie cwiczenia, chociaz staram sie głownie robic te wielostawowe typu wiosłowanie, przysiady itp
Robie w pon plecy, wt klatka, czw barki plus nogi(niezawsze), piatek bic tric.
Cwiczenia zawsze zmnieniam co tydzien, wiec nie ma sensu tutuaj pisac.
Zakres ruchu w na duze partie 20-10 lub tez na maxa, na mniejsze 15-8 lub tez na maxa z art Bodyline ;)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - mlodykks w dniu 2009-03-25 15:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270
Ok dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ a...walka na ulicy?

Następny temat

Problem z Palcem

Wiecej