SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia OLIMP w Chełmie

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
jakas mala ta silka i jakos malo sztang, i hantli a to podstawa, nie mowie ze atlasy sa zle ale nie ma to jak wolny ciezar

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
jakos tak zdjecia zrobilem ze nie widac wolnych ciezarow,ale zapewniam Cie ze sztang oraz sztangielek nigdy nie brakuje

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
A jak tam teraz ceny? Bo słyszełem, że szykuje się podwyżka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
hey. mam 15 lat i chyba zaczne tez chodzic do olimpu. moze znalazł by sie ktos kto mogłby oprowadzic mnie po siłowni moj nr gg 5704903.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
podwyzka juz byla, ale tylko na trening jednorazowy po to zeby utrudnic wejscie dzieciakom ktore przychodza w 15 osob naraz i robia wiecej szumu niz cwicza.Reszta cen jest bez zmian..

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8527
siłownia wygląda spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4340
klimatycznie ale troche mało miejsca imo... nie wiem moze tak tylko na fotach wyszło ,a sprzetu sporo -tak btw macie bramę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
brama jest, jak juz pisalem jest wszystko czego trzeba do szczescia, na nastepnym treningu zrobie lepsze zdjecia

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
Jakie są ceny? W najbliższe wakacje prawdopodobnie odwiedzę OLIMP kilkakrotnie będąc w Chełmie. W jakich godzinach chodzić żeby nie było tłoku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
karnet miesieczny 50 zl,trening jednorazowy 8zl, w wakacje raczej tloku nie ma ale jesli mialbym radzic to wczesne godziny ranne albo pozne wieczorne

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Śmiech to zdrowie !

Następny temat

Sklepy typu armani dior channel?

WHEY premium