SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia + areoby + dieta - jak się nie zagubić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Witam wszystkich.Postanowiłem sklecić tego posta po lekturze forum gdyż od nadmiaru informacji jestem bardziej zagubiony niż przed lekturą.Teraz od początku:chodzę na siłownię od kilku lat (z przerwami)by popracować nad swoją sylwetką-zbudować mięśnie,poprawić siłę.Raczej amator ze mnie niż jakiś profi.Trenuję 4x w tygodniu,wcześniej jakoś nie brałem pod uwagę areobów- myślałem(o zgrozo!!!),że sam "ruch" na siłowni mi pomoże w walce z tłuszczem.Do tego nie oszczędzałem się i w jedzeniu i w spożyciu %-i nagle trzustka powiedziała dość.Teraz już odżywiam się rozsądnie,żadnych tłuszczy ponad te w light-owych produktach(jogurty,mleko,ser)+ ryby i drób,warzywa i owoce.Niby dieta jak dla kulturysty ale .... jak mam zmienić "znikający" tłuszcz(trochę wizualizuję-ale pomaga )po areobach w mięśnie?Jem 6-7 posiłków dziennie,nie mogą być obfite tylko aby aby.Próbuję zachować odpowiednie proporcje w posiłkach i teraz nasuwa mi się pytanko a raczej dwa:
1.Jak dozować glutaminę+BCAA po siłowni?-po areobach czy przed(areoby robię po treningu, około 15 min.)
2.Jak dozować węglowodany?pytanie jak wyżej
Chodzi mi o walkę z tłuszczem a raczej o to żeby nie robić tego zbyt pochopnie.Przepraszam za chaos w moim poście ale jest to mój pierwszy post na forum a pytań nasuwa się bez liku.Dziękuję wszystkim za ewentualną pomoc,porady,sugestie,linki do tematów.Pozdrawiam,Szelek67
P.S1.Mój cel to 90kg wagi i jak najmniej tłuszczu
P.S2.Jak prawidłowo zmierzyć obwód klatki?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 41

Waga: 87

Wzrost: 180

Obwód klatki: 119(mierzyłem sam)

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 94 wciagnięty 105 normal

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20+mierzone takim cudeńkiem z herbalajfu

Aktywność w ciągu dnia: praca-ruch ciągły

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4xtyg. siłownia,rower(około 10-15km dziennie)

Odżywianie: dieta trzustkowa

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: unikanie tłuszczy

Stan zdrowia: podrażniona trzustka

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia - priorytet,rower

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: glutamina,gainery30%,suple okołokreatynowe wcześniej,teraz gluta+BCAA

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wiem

Stosowane wcześniej diety: Nie

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 13:40:04

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 13:44:22

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 13:45:50

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 13:46:18

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 13:47:48

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 19:49:26

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 19:50:53

Zmieniony przez - Szelek67 w dniu 2009-05-11 19:51:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PŁATKI OWSTANIE -> DOMINACJA

Następny temat

Dieta i masa

WHEY premium