SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia + Bieganie i piłka nożna

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

36

Waga

80

Wzrost

180

Cel treningowy

Sylwetka - Kondycja

Staż treningowy na siłowni

kiedyś 2-3 lata, pięć lat przerwy.

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Pełna profesjonalna siłownia

Dieta

Jest

Zażywane suplementy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 320
.Witam... wracam tutaj zawsze z chęcią....

Wróciłem do amatorskiego grania w piłkę w soboty około 1.5h. W środku tygodnia biegałem wtroki/czwartki po 30 minut ale od 1 1/2 miesiąca wróciłem na siłownie bo waga poszła mi zbytnio w dół, trzymam teraz diet, zaprawiam to białkiem.
Mój plan wygląda tak:
PON - ŚRO - PIĄ = Siłownia
Sobota = Piłka
Efekty: Waga się trzyma na poziomie 80-82 kg przy 180cm. Widoczne zmiany na ciele, zgubiłem brzuch itd. Więcej siły.
Problem: Słaba kondycja i przyśpieszenie w piłkę że tak powiem jestem cieniem siebie z przed siłowni.
Pytanie: Czy dodanie biegania 30 minut albo tenisa w WTORKI i CZWARTKI nie zajedzie mnie i nie zacznę znów chudnąć czyli efekt siłowni zniknie??

......GLORY GLORY MAN UTD !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Możesz dołożyć aktywności ale jednocześnie musisz ją uwzględnić w diecie. Jak regeneracja i dieta będzie na odpowiednim poziomie to spadków nie powinno być.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do pewnego ćwiczenia

Następny temat

185cm wzrostu przy 57kg wagi!

WHEY premium